Ilustrācija var atšķirties
Samsung Q-Serie Soundbar HW-Q610GF
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Soundbar
- Kanāli: 3.1.2
- Subwoofera veids: Aktīvs
- Skaņa: Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby TrueHD, DTS Surround, DTS Virtual:X, DTS:X
- Savienojumi: AirPlay, HDMI ieeja, HDMI izeja, S/PDIF optiskā
- Skaļruņi: 1x Centrālais skaļrunis, 1x subvūfers
- Bezvadu: Jā
- Bezvadu: Subvūfers
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Q-Serie Soundbar HW-Q610GF
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Ultra Slim Soundbar HW-S810GD
no 476,11€

Sonos Arc Ultra
no 742,99€

LG DSC9S
no 274,75€

Sonos Beam (Gen. 2)
no 369,99€

Bose Smart Ultra skaņas josla
no 775,00€

LG DS80TR
no 905,99€

Sonos Ray
no 179,99€

JBL Bar 800
no 700,05€

Bose TV Skaļrunis
no 220,00€

Bose Smart Soundbar
no 415,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung HW-Q610GF/ ZG mājas kinozāle HW-Q610GF/ZG

490,99€
490,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Mūzikas jaudas izturība: | Centrs 34 W, Zemfrekvenču skaļrunis 40 W |
|---|---|
| Centra skaļruņa izmēri: | P103 cm x D10,50 cm x C5,70 cm |
| Skaņa: | Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby TrueHD, DTS Surround, DTS Virtual:X, DTS:X |
|---|---|
| Tālvadības pults: | Jā |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, HDMI ieeja, HDMI izeja, S/PDIF optiskā |
| Kanāli: | 3.1.2 |
|---|---|
| Skaļruņi: | 1x Centrālais skaļrunis, 1x subvūfers |
| Bezvadu: | Jā |
| Bezvadu: | Subvūfers |
| Bluetooth: | Jā |
| Subwoofera veids: | Aktīvs |
|---|---|
| Subwoofera izmēri: | S18,40 cm x Z29,50 cm x A34,30 cm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Q-Serie Soundbar HW-Q610GF
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















