Ilustrācija var atšķirties
Samsung Ultra Slim Soundbar HW-S700D
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Soundbar
- Kanāli: 3.1
- Skaņa: Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS Virtual:X
- Savienojumi: AirPlay, Chromecast, HDMI izeja
- Skaļruņi: 1x Centrālais skaļrunis, 1x subvūfers
- Bezvadu: Jā
- Bezvadu: Subvūfers
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Ultra Slim Soundbar HW-S700D
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Q-Serie Soundbar HW-Q610GF
no 490,99€

Sonos Arc Ultra
no 742,99€

LG DSC9S
no 281,70€

Sonos Beam (Gen. 2)
no 369,99€

Bose Smart Ultra skaņas josla
no 775,00€

LG DS80TR
no 905,99€

JBL BAR 1300MK2
no 1 148,27€

Sonos Ray
no 179,99€

JBL Bar 800
no 748,90€

Bose TV Skaļrunis
no 220,00€
18 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
SAMSUNG HW-S700D 3.1ch 250W W Soundbar B ( HW S700D/EN OTHW-S700D/EN ) datoru skaļruņi

265,00€
265,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung HW-S700D/EN soundbar speaker Black 3.1 channels

270,52€
275,51€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung HW-S700D 3.1 Dolby Atmos Soundbar Black HW-S700D/EN

284,80€
284,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Īpaši plāna Soundbar skaņas josla HW-S700D ar 3.1 kanālu zemfrekvences skaļruni HW-S700D/EN

289,00€
289,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Skaņas josla - SAMSUNG - HW-S700D - 3.1 kanāli - Bluetooth 5.2 - Melns

297,85€
297,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG HW-S700D 3.1ch 250W W Soundbar B HW-S700D/EN

300,56€
300,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung HW-S700D/EN soundbar speaker Black 3.1 channels

316,16€
316,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung 3.1 kanālu skaļrunis HW-S700D/EN

319,44€
321,94€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Samsung HW-S700D | HW-S700D/EN | 8806095471389

320,25€
320,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung HW-S700D/EN soundbar speaker Black 3.1 channels | HW-S700D/EN | 8806095471389

320,55€
320,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Skaļruņu josla Samsung HW-S700D | HW-S700D/EN | 8806095471389

329,45€
329,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA Samsung HW-S700D/EN soundbar speaker Black 3.1 channels | HW-S700D/EN | 8806095471389 | WLONONWCRFSGH

332,76€
332,76€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung HW-S700D Mājas kinozāle 18W | HW-S700D | 8806095471389

396,97€
396,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung HW-S700D Mājas kinozāle 18W (HW-S700D)

407,95€
407,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung HW-S700D Soundbar 18W HW-S700D

430,66€
430,66€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung HW-S700D Melns
HW-S700D Melns

499,00€
499,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung HW-S700D Mājas kinozāle 18W

507,46€
509,96€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
SAMSUNG Ultra Slim soundbar / 3.1ch / Dolby Atmos TrueHD DDP / Wireless sub /Wired & Wireless / Black Titanium HW-S700D/XN

689,99€
694,98€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Centra skaļruņa izmēri: | P89 cm x D4 cm x C3,8 cm |
|---|
| Skaņa: | Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS Virtual:X |
|---|---|
| Tālvadības pults: | Jā |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| Balss asistents: | Google Assistant |
| Balss vadība: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, Chromecast, HDMI izeja |
| Iespēja stiprināt pie sienas |
| Kanāli: | 3.1 |
|---|---|
| Skaļruņi: | 1x Centrālais skaļrunis, 1x subvūfers |
| Bezvadu: | Jā |
| Bezvadu: | Subvūfers |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Bluetooth: | Jā |
| Nominālā slodze sistēma: | 250 W |
| Subwoofera izmēri: | S20,5 cm x Z30,2 cm x A35,3 cm |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Ultra Slim Soundbar HW-S700D
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung UltraWideSamsung USB C adaptersSamsung USB C HDMI adapterisSamsung USB-C 3.5 mm adaptersSamsung Velosipēdu VelosipēduSamsung Veļas MašīnaSamsung Watch 5Samsung Ārējais Cietais DisksSandisk 64GB 170MB/sSanDisk SD 128GBSamsung SoundbarLg SoundbarMonitor SlimSamsung Ultra HD 50Samsung Ultra HD 55Samsung Ultra HD TVPs5 slimPlaystation 5 SlimSamsung S22 Ultra VāciņšSamsung 4K Ultra HD

































