Ilustrācija var atšķirties
Samsung S27A400UJU
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 27,00
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 1 920 Pikseļi x 1 080 pikseļi
- Reakcijas laiks: 5,00 ms
- Integrētie skaļruņi: Nē
- Pivotfunkcija: Jā
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 17 kWh/1000h
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Odyssey Neo G7 S43CG700NU
no 622,03€

Lenovo ThinkVision M15 (62CAUAT1WL)
no 173,35€

Dell UltraSharp U2724DE
no 449,99€

Dell 27 Plus 4K USB-C Monitors S2725QC
no 344,67€

LG 24BA550-B
no 115,25€

Dell 27 Plus 4K Monitors S2725QS
no 296,23€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung LS27A400UJUXEN 27inch FHD IPS 16:9 5ms Bezelless HAS/Swivel/Pivot/Tilt HDMI/DP/USB-C USB3 Hub VESA 100 LS27A400UJUXEN (8806092733848) ( JOINEDIT87581609 )

225,00€
225,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| MPN: | S27A400UJU |
|---|---|
| EPREL: | 848 122 |
| Energoefektivitātes klase SDR: | D (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 17 kWh/1000h |
| Izmēri ar statīvu: | P61,66 cm x A53,29 cm x D19,29 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 6,30 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 68,60 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 27,00 |
| Paneļa tehnoloģija: | IPS |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 75 Hz |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 1 920 Pikseļi x 1 080 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 5,00 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1 000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 250,00 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | Audio izeja (3,5 mm), DisplayPort, DisplayPort caur USB, HDMI ieeja, USB 2.0, USB 3.2 Gen 1, USB-A, USB-C |
|---|---|
| USB-HUB: | Jā |
| AMD FreeSync: | Jā |
|---|---|
| Adaptīvā sinhronizācija: | Jā |
| Integrētie skaļruņi: | Nē |
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pagriešanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Jā |
Populāri produkti
























