Ilustrācija var atšķirties
Samsung SGH-N500
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Divjoslu tālrunis
- Komforta funkcijas: Darāmo darbu saraksts, Hronometrs, Kalendārs, Kalkulators, Modinātājs, Plānotājs, Zvanītāju grupas, Zvanu saraksts
- Gaidīšanas/Sarunu laiks: 150 h / 5 h
- Tālruņa tips: Barren-Handy
- Siksnas veids: Divjoslu, 900, 1800
- Displeja tips: Monohroms
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 128 Pikseļi x 64 pikseļi
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung SGH-N500
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung E1070
no 30,55€

Nokia 105 4G 2nd Edition
no 37,57€

Nokia 8210 4G
no 69,00€

Emporia Simplicity 4G
no 90,06€

Nokia 6310 (2024)
no 67,00€

Gigaset GL695
no 47,00€

Nokia 3210 (2024)
no 63,45€

Nokia 106
no 16,40€

Panasonic KX-TU155
no 40,00€

Nokia 225 4G (2024)
no 52,65€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Līmspīles SGHS 9500N 500x140mm, Bessey SG-50HS&BES

219,99€
219,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| SAR vērtība: | 10,90 W/kg |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | SMS, WAP |
|---|---|
| Komforta funkcijas: | Darāmo darbu saraksts, Hronometrs, Kalendārs, Kalkulators, Modinātājs, Plānotājs, Zvanītāju grupas, Zvanu saraksts |
| Brīvroku funkcija: | Nē |
| Balss vadība: | Jā |
| Valodas izvēle: | Jā |
| Ātrā izsaukšana: | Jā |
| Izslēgts skaņa: | Jā |
| Gaidīšanas/Sarunu laiks: | 150 h / 5 h |
| Izmēri: | P46 mm x A110 mm x D23 mm |
|---|---|
| Svars: | 95 g |
| Kamera: | Nē |
|---|---|
| Priekšējā kamera: | Nē |
| Displeja tips: | Monohroms |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 128 Pikseļi x 64 pikseļi |
| Barren-Handy |
| Siksnas veids: | Divjoslu, 900, 1800 |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung SGH-N500
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Side By Side LedusskapisSamsung SiltumsūknisSamsung SiltumsūkņiSamsung Smart 32Samsung Smart 40Samsung Smart 42Samsung Smart 55Samsung Smart Monitor M5Samsung TV 4K 55Macbook SamsungSamsung 60Samsung SDHCSamsung SyncMasterSamsung 48Samsung savienotājsSamsung NeoSamsung 7092Samsung 58Samsung Cepeškrāsns




















