Ilustrācija var atšķirties
Sangean MMR-99
Ražotājs: Sangean
Ilustrācija var atšķirties
- Avārijas radio
- RDS uztvērējs: Jā
- Viļņu diapazoni: Amplitūdas modulētā izstarošana (AM), Frekvences modulētā izstarošana (FM)
- Savienojumi: Austiņas (3,5 mm), AUX ieeja, USB-A, USB-C
- Raidītāja atmiņas vietas: 40
- Pulkstenis: Jā
- Modināšanas funkcija: Jā
- Miega taimeris: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Sangean MMR-99
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Sangean
Populāri produkti

Sangean MMR-88
no 110,00€

Denver SCR-2010
no 19,80€

Soundmaster RR20SI
no 80,97€

Panasonic RF-2400
no 27,29€

Grundig Music 60X
no 33,74€

Lenco KCR-150
no 70,10€

Roadstar HRA-1345
no 29,98€

Trevi KB 308 BT
no 29,90€

Trevi RA 762
no 27,30€

Lenco KCR-11
no 48,99€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Sangean MMR-99 AM/FM Portable Emergency Radio Forest Green | A500482 | 4711317996639 | BB43-012

127,85€
127,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sangean MMR-99 AM/FM Portatīvais avārijas radio Waldgrün | A500482 | 4711317996639

128,25€
128,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SANGEAN ELECTRONICS Sangean MMR-99 Bærbar Digital Grøn A500482

165,21€
170,20€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Sangean MMR-99 Green radio uztvērējs A500482

174,99€
174,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| RDS uztvērējs: | Jā |
|---|---|
| Viļņu diapazoni: | Amplitūdas modulētā izstarošana (AM), Frekvences modulētā izstarošana (FM) |
| Savienojumi: | Austiņas (3,5 mm), AUX ieeja, USB-A, USB-C |
|---|---|
| Raidītāja atmiņas vietas: | 40 |
| Miega taimeris: | Jā |
| Bluetooth: | Jā |
| Strāvas padeve: | Akumulators, Rumbas dinamo, Saules baterija, USB-C |
| Teleskopa antena | |
| Iebūvēts LED kabatas lukturis ar 5 režīmiem | |
| Noņemams nēsāšanas siksniņa | |
| SOS trauksmes signāls | |
| Lietojams kā powerbank mobilajām ierīcēm ar USB palīdzību |
| Pulkstenis: | Jā |
|---|---|
| Modināšanas funkcija: | Jā |
| Izmēri: | P202,80 mm x A113,70 mm x D89,40 mm |
|---|---|
| Svars: | 900 g |
Cenas vēsture
1M 3M
Sangean MMR-99
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























