Ilustrācija var atšķirties
Sanitas SFB 07
Ražotājs: Sanitas
Ilustrācija var atšķirties
- Kāju vanna
- Masāžas veids: Ūdens burbuļu masāža, Vibrācijas masāža
- Uzgaļu skaits: 1
- Jauda: 60 W
- Funkciju līmeņu skaits: 3
- Strāvas padeve: Tīkls
- Šļakatu aizsardzība: Jā
- Pretslīdes: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sanitas SFB 07
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Sanitas
Populāri produkti

Bomann FM 8000 CB
no 23,00€

Medisana FS 881
no 25,95€

Beurer FB 12
no 28,82€

Adler AD 2177
no 34,23€

ProfiCare PC-FM 3027
no 42,45€

Beurer FB 21
no 44,21€

Beurer FB 35
no 56,99€

HoMedics FS-150
no 32,00€

Beurer FB30
no 44,09€

Medisana FS 885
no 79,09€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Sanitas SFB 07 (white/mint) 63233 (4211125632335) ( JOINEDIT79685350 ) masāžas ierīce

36,00€
36,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sanitas Fußsprudelbad SFB 07 (weiß/mint) | 63233 | 4211125632335

37,80€
37,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sanitas SFB 07 - Fusbad 63233 (4211125632335) ( JOINEDIT88128407 )

41,00€
41,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Ūdens temperatūras regulēšana
| Šļakatu aizsardzība: | Jā |
|---|---|
| Pretslīdes: | Jā |
| Funkciju līmeņu skaits: | 3 |
|---|---|
| Strāvas padeve: | Tīkls |
| Izmēri: | P34,50 cm x A13 cm x D38 cm |
|---|---|
| Svars: | 1,30 kg |
| Uzgaļu skaits: | 1 |
|---|---|
| Jauda: | 60 W |
| Ūdens burbuļu masāža, Vibrācijas masāža |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sanitas SFB 07
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti














