Ilustrācija var atšķirties
Sharkoon FireGlider Black
Ražotājs: Sharkoon
Ilustrācija var atšķirties
- Datorspele pele
- Peles māksla: Lāzers
- Taustiņu skaits: 7
- Paraugu ņemšanas ātrums: 3 600 dpi
- Peles pieslēgums: USB
- Bezvadu: Nē
- Programmējamo taustiņu skaits (makro): 6
- Ritināšanas ritenis: Jā
Ražotājs:
Sharkoon
Populāri produkti

Sharkoon Light² 200
no 42,00€

Logitech G502 X (910-006147)
no 74,00€

3DConnexion SpaceMouse Compact
no 181,00€

Mad Catz R.A.T. 8+
no 75,19€

Evoluent VerticalMouse 4 Small
no 95,60€

Logitech G502 HERO
no 36,99€

Logitech Advanced Corded Mouse M500s
no 26,00€

Cooler Master MM720
no 105,04€

3DConnexion CadMouse Pro (3DX-700080)
no 116,10€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
SHARKOON FIREGLIDER One (schwarz) 4044951045273

30,04€
35,03€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Sharkoon Sharkoon FIREGLIDER One (schwarz) 4044951045273 (4044951045273) ( JOINEDIT88372066 ) Datora pele

33,00€
33,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P65,00 mm x A45,00 mm x D130,00 mm |
|---|---|
| Svars: | 135,00 g |
| Peles māksla: | Lāzers |
|---|---|
| Peles pieslēgums: | USB |
| Bezvadu: | Nē |
| Taustiņu skaits: | 7 |
| Programmējamo taustiņu skaits (makro): | 6 |
| Paraugu ņemšanas ātrums: | 3 600 dpi |
| Ritināšanas ritenis: | Jā |
| Kabeļa garums: | 1,80 m |
Populāri produkti






















