Ilustrācija var atšķirties
Sharp R-20
Ražotājs: Sharp
Ilustrācija var atšķirties
- Mikroviļņu krāsns
- Veids: Brīvi stāvošs
- Cepeškrāsns tilpums: 20 l
- Jauda: 800 W
- Veiktspējas līmeņi: 5
- Programmu skaits: 8
- Taimeris: Jā
- Displejs: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sharp R-20
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Sharp
Populāri produkti

Sharp YC-MS02E-S
no 89,00€

Bosch Serie 8 BFL7221B1
no 571,64€

Hisense H20MOBP1HI
no 80,27€

Bosch Serie 6 BFL524MB0
no 255,00€

Siemens iQ500 BF525LMB1
no 310,00€

Bosch Serie 6 BFL524MS0
no 254,00€

Siemens iQ700 BF722R1B1
no 608,05€

Bosch Serie 2 FFL023MS2
no 126,60€

Severin MW 7761
no 105,00€

Siemens iQ700 BF722L1B1
no 617,54€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
SHARP mikroviļņu krāsns 20l 800W balta R20DW ( R20DW ) Mikroviļņu krāsns

79,00€
79,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sharp R20DW / 22913799

81,00€
81,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sharp R20DS / 22913800

82,00€
82,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SHARP mikroviļņu krāsns 20l 800W sudraba R20DS ( R20DS ) Mikroviļņu krāsns

83,00€
83,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sharp R20DW mikroviļņu krāsns R20DW

93,99€
93,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sharp R20DW mikroviļņu krāsns

94,99€
94,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 20 l |
| Programmu skaits: | 8 |
|---|---|
| Taimeris: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Enerģijas taupīšanas funkcija: | Jā |
| Pagriežamā galda diametrs: | 255 mm |
|---|---|
| Izmēri: | P43,90 cm x A25,80 cm x D35,50 cm |
| Svars: | 10,50 kg |
| Brīvi stāvošs |
| Jauda: | 800 W |
|---|---|
| Veiktspējas līmeņi: | 5 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sharp R-20
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















