Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ700 HS736G3B1
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Iebūvējamā tvaika cepeškrāsns
- Energoefektivitātes klase: A+
- Cepeškrāsns režīmi: 4D-karstā gaisa, Apakšējais sildītājs, Atkausēšana, Ātrā uzsildīšana, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Iepriekšēja uzsildīšana, Karstais gaiss, Lielas virsmas grils, Maiga vārīšana, Mazās virsmas grils, Picas režīms, Rūgšanas pakāpe, Tvaika gatavošanas līmenis, Uzturēt siltu
- Cepeškrāsns tilpums: 71 l
- Durvju eņģes puse: Apakšā
- MPN: HS736G3B1
- EPREL: 1053813
- Pieslēguma jauda: 3.600 W
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ700 HS736G3B1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ700 HS758G3B1
no 1 242,55€

Siemens iQ700 CS736G1B1
no 1 749,00€

Siemens Hausgeräte iQ700 HS958GCB1
no 2 345,00€

Siemens iQ700 HS658GXS7
no 1 893,75€

Bosch Serie 8 HSG7361B1
no 1 210,00€

Neff N 90 C24FS31N0
no 1 485,00€

Bosch Serie 8 HSG636BB1
no 1 020,00€

Bosch Serie 8 HSG7364B1
no 1 270,00€

Bosch Serie 8 HSG7584B1
no 2 285,00€

Steba DG 30
no 370,00€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens HS736G3B1 cepeškrāsns

1 508,60€
1 508,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Orkaitė SIEMENS HS736G3B1 ( HS736G3B1 ) Cepeškrāsns

1 510,00€
1 510,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens HS736G3B1 cepeškrāsns HS736G3B1

1 610,96€
1 610,96€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Cepeškrāsns Siemens HS736G3B1

1 649,00€
1 649,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens HS736G3B1 IQ700, Backofen schwarz/edelstahl

1 656,04€
1 661,03€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Siemens Piekarnik Siemens Siemens HS736G3B1 IQ700, oven (black/stainless steel)

1 962,61€
1 962,61€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Piekarnik Siemens Siemens HS736G3B1 IQ700, oven (black/stainless steel) | HS736G3B1 | 4242003902547

1 980,25€
1 980,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Piekarnik Siemens Siemens HS736G3B1 IQ700, oven (black/stainless steel) HS736G3B1

2 148,79€
2 148,79€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Cepeškrāsns režīmi: | 4D-karstā gaisa, Apakšējais sildītājs, Atkausēšana, Ātrā uzsildīšana, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Iepriekšēja uzsildīšana, Karstais gaiss, Lielas virsmas grils, Maiga vārīšana, Mazās virsmas grils, Picas režīms, Rūgšanas pakāpe, Tvaika gatavošanas līmenis, Uzturēt siltu |
|---|---|
| Cepeškrāsns tilpums: | 71 l |
| Mikroviļņu krāsns integrēta: | Nē |
| Apakšā |
| EPREL: | 1053813 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A+ |
| Pieslēguma jauda: | 3.600 W |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 0,87 kWh |
| Izmēri: | P59,40 cm x D54,80 cm x A59,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 39,30 kg |
| HS736G3B1 |
| Cepšanas paplāte, Kombinētā reste, Universālā panna |
| Apkures veidi: | 21 |
|---|---|
| Displejs: | Jā |
| Skārienvadība: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Ūdens tvertne: | 1 l |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ700 HS736G3B1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu Slēpošanas BiksesSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0


















