Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ700 HM736GAB1
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Iebūvējama cepeškrāsns
- Mikroviļņu krāsns integrēta: Jā
- Cepeškrāsns režīmi: 4D-karstā gaisa, Ātrā uzsildīšana, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Iepriekšēja uzsildīšana, Karstais gaiss, Lielas virsmas grils, Maiga vārīšana, Mazās virsmas grils, Picas režīms, Uzturēt siltu
- Durvju eņģes puse: Apakšā
- MPN: HM736GAB1
- Pieslēguma jauda: 3.600 W
- Mikroviļņu jauda: 600 W
- Veiktspējas līmeņi: 5
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ700 HM736GAB1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens Hausgeräte iQ100 HB013FBB1
no 470,00€

Siemens iQ500 HB734G1B1
no 675,00€

Siemens iQ700 HB774G1B1
no 823,70€

Siemens iQ700 HM776GKB1
no 1 315,00€

Bosch Serie 8 HBG7741B1
no 775,00€

Neff N 70 B54CR71N0
no 1 010,00€

AEG 7000 MealAssist TE7PB63ZAB
no 505,40€

Bosch Serie 2 HBF133BR0
no 350,00€

Bosch Serie 6 HBG578BS3
no 660,25€

Bosch Serie 8 HBG7341B1
no 1 029,16€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Cepeškrāsns Siemens HM736GAB1

1 336,00€
1 336,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Orkaitė SIEMENS HM736GAB1 | HM736GAB1 | 4242003902202

1 517,10€
1 517,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens HM736GAB1 iQ700 Einbau-Backofen mit Mikrowellenfunktion ( HM736GAB1 )

1 675,00€
1 675,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Oven SIEMENS HM736GAB1 HM736GAB1 (4242003902202) ( JOINEDIT87276156 )

1 730,00€
1 730,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Bērnu drošība: | Jā |
|---|
| Pieslēguma jauda: | 3.600 W |
|---|
| Izmēri: | P59,40 cm x D54,80 cm x A59,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 41,10 g |
| HM736GAB1 |
| Mikroviļņu krāsns integrēta: | Jā |
|---|---|
| Mikroviļņu jauda: | 600 W |
| Veiktspējas līmeņi: | 5 |
| Apkures veidi: | 19 |
| Cepeškrāsns režīmi: | 4D-karstā gaisa, Ātrā uzsildīšana, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Iepriekšēja uzsildīšana, Karstais gaiss, Lielas virsmas grils, Maiga vārīšana, Mazās virsmas grils, Picas režīms, Uzturēt siltu |
| Cepeškrāsns tilpums: | 67 l |
| Cepeškrāsns apgaismojums: | Jā |
| Viegli tīrāma sistēma: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Skārienvadība: | Jā |
| Teleskopiskais izvilkums: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Piederumi: | Cepšanas paplāte, Kombinētā reste, Universālā panna |
| Durvju eņģes puse: | Apakšā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ700 HM736GAB1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu Slēpošanas BiksesSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0






















