Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ700 WN54C2A40
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Veļas mazgāšanas un žāvēšanas mašīna
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): D (Skala A-G)
- Centrifūgas apgriezieni: 1.400 apgr./min
- Ietilpība: Mazgāšana 10,50 kg, Žāvēšana 6 kg
- Daudzuma automātika: Jā
- Krokojumu aizsardzība: Jā
- MPN: WN54C2A40
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ700 WN54C2A40
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ300 WN34A141
no 735,75€

Bosch Hausgeräte Serie 6 WNG24442
no 840,00€

Samsung WD18DB8995BZT2
no 1 669,00€

Bosch WNA13441
no 698,93€

Hisense WD5S1045BW
no 549,00€

Bosch Serie 8 WNC244070
no 1 015,00€

Samsung WD5100D SLIM WD90DG5G34BEEG
no 417,30€

AEG 9000 SensiDry L9WEF80690
no 1 293,45€

Bosch Serie 8 WNC254A40
no 1 015,05€

Bosch Serie 8 WNC254AS0
no 1 100,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens WN54C2A40 iQ700 Smart Nenurodyta

1 060,00€
1 060,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens WN54C2A40 iQ700 Washer Dryer Combo Home Connect i-Dos White Black WN54C2A40 (4242003926000) ( JOINEDIT87373652 )

1 215,00€
1 215,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens WN54C2A40 iQ700, Waschtrockner weiß/schwarz, 60 cm, Home Connect, i-Dos

1 543,51€
1 548,50€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| EPREL: | 1450874 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | D (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase (mazgāšana): | A (Skala A-G) |
| Centrifūgas efektivitātes klase: | B |
| Elektroenerģijas patēriņš (mazgāšana): | 52 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Elektroenerģijas patēriņš (mazgāšana, žāvēšana): | 305 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Ūdens patēriņš (mazgāšana un centrifugēšana): | 50 l |
| Ūdens patēriņš (mazgāšana, centrifugēšana un žāvēšana): | 75 l |
| Programmas ilgums Eco (mazgāšana): | 04:00 h |
| Programmas ilgums Eco (Mazgāšana, Žāvēšana): | 08:20 h |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | A (Skala A-D) |
| Skaņas jauda centrifugējot: | 70 dB |
| Centrifūgas apgriezieni: | 1.400 apgr./min |
| Ietilpība: | Mazgāšana 10,50 kg, Žāvēšana 6 kg |
| AquaStop: | Jā |
|---|---|
| LED displejs: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Būgņa iekšējais apgaismojums: | Jā |
| Daudzuma automātika: | Jā |
| Automātiskā mazgāšanas/kopšanas līdzekļu dozēšana: | Jā |
| Krokojumu aizsardzība: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Programmas beigas iestatāmas: | Jā |
| Papildināšanas funkcija: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Izmēri: | P59,80 cm x A84,80 cm x D62,20 cm |
|---|---|
| Svars: | 82 kg |
| WN54C2A40 |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ700 WN54C2A40
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0

















