Ilustrācija var atšķirties
Sigma 150-600 mm F5-6,3 DG OS HSM (C) + TC-1401
Ražotājs: Sigma
Ilustrācija var atšķirties
- Fokusa attālums: 150 mm - 600 mm
- Tuvuma iestatīšanas robeža: 280 cm
- Palielinājums: 1:4,90
- Attēla stabilizators: Jā
- Filtra vītne: 95 mm
- Svars: 1.930 g
- Optiskā konstrukcija: 20 elementi, 14 grupas
- Diafragmas lāpstiņu skaits: 9
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sigma 150-600 mm F5-6,3 DG OS HSM (C) + TC-1401
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Sigma
Populāri produkti

Sigma Sports 150-600 mm F5.0-6.3 DG DN OS
no 1 299,46€

Canon RF 100-500 mm F4,5-7,1L IS USM
no 2 810,23€

Samyang 300 mm F6,3 ED UMC CS
no 139,45€

Nikon Nikkor Z 800 mm F6.3 VR S
no 6 165,45€

Nikon AF-S Nikkor 80-400 mm 1:4,5-5,6G ED VR
no 1 915,95€

Nikon Nikkor Z 28-400 mm F4-8 VR
no 1 289,45€

Canon EF-S 55-250mm 1:4-5,6 IS STM
no 369,45€

Sony SEL70200GM2
no 2 399,00€

Nikon AF-S Nikkor 85mm 1:1.4G
no 1 602,42€

Nikon Nikkor Z 600 mm F6.3 VR S
no 4 995,45€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Sigma 150-600mm F5.0-6.3 DG OS HSM TC-1401 for Nikon [Contemporary] SZB955 SILED1506043
Sigma 150-600mm F5.0-6.3 DG OS HSM TC-1401 for Nikon [Contemporary] SZB955

1 909,45€
1 909,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Lūdzu, sazinieties ar izplatītāju, lai uzzinātu par piegādāto maināmo objektīva stiprinājumu.
| Diametrs: | 105 mm |
|---|---|
| Izmēri: | G260,10 mm |
| Svars: | 1.930 g |
| Optiskā konstrukcija: | 20 elementi, 14 grupas |
|---|---|
| Fokusa attālums: | 150 mm - 600 mm |
| Tuvuma iestatīšanas robeža: | 280 cm |
| Palielinājums: | 1:4,90 |
| Diafragmas lāpstiņu skaits: | 9 |
|---|---|
| Attēla stabilizators: | Jā |
| Fokusēšana: | AF, MF |
| Filtra vītne: | 95 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sigma 150-600 mm F5-6,3 DG OS HSM (C) + TC-1401
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















