Ilustrācija var atšķirties
Sigma Sports 150-600 mm F5.0-6.3 DG DN OS
Ražotājs: Sigma
Ilustrācija var atšķirties
- Objektīvs
- Fokusa attālums: 150 mm - 600 mm
- Tuvuma iestatīšanas robeža: 58 cm
- Palielinājums: 1:2,90
- Attēla stabilizators: Jā
- Filtra vītne: 95 mm
- Svars: 2,10 kg
- Optiskā konstrukcija: 25 elementi, 15 grupas
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sigma Sports 150-600 mm F5.0-6.3 DG DN OS
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Sigma
Populāri produkti

Sigma Sports 500 mm F5,6 DG DN OS
no 3 029,95€

Canon RF 100-500 mm F4,5-7,1L IS USM
no 2 810,23€

Samyang 300 mm F6,3 ED UMC CS
no 139,45€

Nikon Nikkor Z 800 mm F6.3 VR S
no 6 165,45€

Nikon AF-S Nikkor 80-400 mm 1:4,5-5,6G ED VR
no 1 915,95€

Nikon Nikkor Z 28-400 mm F4-8 VR
no 1 289,45€

Canon EF-S 55-250mm 1:4-5,6 IS STM
no 369,45€

Sony SEL70200GM2
no 2 399,00€

Nikon AF-S Nikkor 85mm 1:1.4G
no 1 602,42€

Nikon Nikkor Z 600 mm F6.3 VR S
no 4 995,45€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Sigma 150-600mm F5-6.3 DG DN OS for Sony E-Mount Sports 747965
Sigma 150-600mm F5-6.3 DG DN OS for Sony E-Mount Sports

1 299,46€
1 299,46€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sigma 150-600mm F5-6.3 DG DN OS for L-Mount [Sports] 747969
Sigma 150-600mm F5-6.3 DG DN OS for L-Mount [Sports]

1 319,44€
1 319,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SIGMA 150-600mm F/5-6.3 DG DN OS Sports, L-mount pilna kadra objektīvs (150-600mm F5-6.3 DG DN OS Sports L Mount 747969)

1 339,00€
1 339,00€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Objektīvs Sigma 150-600mm f/5-6.3 DG DN OS Sports lens for Sony

1 549,00€
1 549,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Lūdzu, sazinieties ar izplatītāju, lai uzzinātu par piegādāto maināmo objektīva stiprinājumu.
| Diametrs: | 109,40 mm |
|---|---|
| Izmēri: | G263,60 mm |
| Svars: | 2,10 kg |
| Optiskā konstrukcija: | 25 elementi, 15 grupas |
|---|---|
| Mazākais diafragmas atvērums: | F22 - F29 |
| Lielākā diafragma F: | F5 - F6,30 |
| Fokusa attālums: | 150 mm - 600 mm |
| Tuvuma iestatīšanas robeža: | 58 cm |
| Palielinājums: | 1:2,90 |
| Attēla stabilizators: | Jā |
|---|---|
| Fokusēšana: | AF, MF |
| Filtra vītne: | 95 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sigma Sports 150-600 mm F5.0-6.3 DG DN OS
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Sigma
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Signāla PastiprinātājsSika MonotopSikaflex 291ISikasil CSildelementi BoileriemSildelements BoilerimSildītājs ar VentilatoruSilikona PakaišiSilti Ziemas ZābakiSiltumnīcas montāžaSigma 35Mm F1 2 Dg DnSigma ObjektīviSigma Flīžu GriezējsTS SportsVizuālais Sports247 SportsSports KolonnaNova SportsNS SportsJP Sports






















