Ilustrācija var atšķirties
Sigma Art 14-24 mm F2.8 DG HSM
Ražotājs: Sigma
Ilustrācija var atšķirties
- Objektīvs
- Fokusa attālums: 14 mm - 24 mm
- Tuvuma iestatīšanas robeža: 28 cm
- Palielinājums: 1:5,40
- Attēla stabilizators: Nē
- Svars: 1,15 kg
- Optiskā konstrukcija: 17 elementi, 11 grupas
- Mazākais diafragmas atvērums: F22
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sigma Art 14-24 mm F2.8 DG HSM
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Sigma
Populāri produkti

Sigma Contemporary 16-28 mm F2.8 DG DN
no 839,00€

Nikon Nikkor Z 26 mm f/2,8
no 508,10€

Sony SEL35F14GM
no 1 339,95€

Nikon Nikkor Z 14-30 mm 1:4 S
no 1 169,45€

Pentax HD-FA 21 mm F2.4 ED Limited DC WR
no 1 475,45€

Canon RF 10-20 mm F4L IS STM
no 2 599,95€

Viltrox AF 23 mm F1.4
no 310,07€

7artisans 50 mm F0.95
no 150,14€

Panasonic Lumix G 20mm / F1.7 II ASPH.
no 290,87€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Sigma 14-24mm F2.8 DG HSM Canon ART SILED1424FD1
21295414-24 mm platleņķa tālummaiņas objektīvsĀtrdarbīgs — nemainīga f/2,8 apertūraPutekļu un šļakstu droša konstrukcijaĀtrs un kluss HSM fokusēšanas motorsSaderīgs ar Canon EF bajonetes kamerām

1 359,96€
1 359,96€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sigma 14-24 mm F2.8 DG HSM Nikon [ART] 212955
21295514-24 mm platleņķa tālummaiņas objektīvsĀtrdarbīgs — nemainīga f/2,8 apertūraPutekļu un šļakstu droša konstrukcijaĀtrs un kluss HSM fokusēšanas motorsSaderīgs ar Nikon F bajonetes kamerām

1 415,45€
1 415,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Lūdzu, sazinieties ar tirgotāju, lai iegūtu informāciju par piegādāto zibspuldzes pieslēgvietu.
| Diametrs: | 96,40 mm |
|---|---|
| Izmēri: | G135,10 mm |
| Svars: | 1,15 kg |
| Optiskā konstrukcija: | 17 elementi, 11 grupas |
|---|---|
| Mazākais diafragmas atvērums: | F22 |
| Lielākā diafragma F: | F2,80 |
| Fokusa attālums: | 14 mm - 24 mm |
| Tuvuma iestatīšanas robeža: | 28 cm |
| Palielinājums: | 1:5,40 |
| Fokusēšana: | AF, MF |
| Laikapstākļu izturīgs: | Jā |
|---|---|
| Diafragmas lāpstiņu skaits: | 9 |
| Attēla stabilizators: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sigma Art 14-24 mm F2.8 DG HSM
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















