Ilustrācija var atšķirties
Skil 5820 AA
Ražotājs: Skil
Ilustrācija var atšķirties
- Zāģis
- Zāģa tips: Rokas ripzāģis
- Jauda: 1.250 W
- Apgriezienu skaits: 5.300 apgr./min
- Strāvas padeve: Tīkls
- Nominālais spriegums: 230 V
- Zāģa asmens urbums: 16 mm
- Zāģa asmens diametrs: Ø 184 mm
Cenas vēsture
1M 3M
Skil 5820 AA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Skil
Populāri produkti

Skil Compact Brushless 3440 CA
no 102,31€

Makita DSS611Z
no 130,00€

Makita SP6000J
no 312,98€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 315,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 291,65€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 898,00€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€

Proxxon dekupierzāģis DS 230/E
no 130,25€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Pilarka tarczowa Sourcing CIRCULAR SAW 5820AA 1250W 184MM | 8719643002532 | 8719643002532

59,00€
59,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pilarka tarczowa Sourcing CIRCULAR SAW 5820AA 1250W 184MM 16035354 (8719643002532) ( JOINEDIT88362398 )

62,00€
62,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ripzāģis Skil 5820 AA; 184 mm; 1250 W SW1E5820AA

69,80€
69,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ripzāģis Skil 5820 AA; 184 mm; 1250 W SW1E5820AA

82,93€
82,93€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
|---|---|
| Piederumi: | Paralēlais atdures, Putekļu nosūkšanas adapteris, Sešstūra atslēga, Zāģa asmens |
| Maks. griešanas dziļums pie 45°: | 46 mm |
|---|---|
| Maks. griešanas dziļums pie 90°: | 63 mm |
| Izmēri: | P23 cm x A20,40 cm x D37,20 cm |
|---|---|
| Svars: | 3,80 kg |
| Zāģa tips: | Rokas ripzāģis |
|---|---|
| Jauda: | 1.250 W |
| Apgriezienu skaits: | 5.300 apgr./min |
| Strāvas padeve: | Tīkls |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Zāģa asmens urbums: | 16 mm |
| Zāģa asmens diametrs: | Ø 184 mm |
Cenas vēsture
1M 3M
Skil 5820 AA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















