Ilustrācija var atšķirties
Soehnle Shape Sense Profi 200
Ražotājs: Soehnle
Ilustrācija var atšķirties
- Personas svari
- Materiāls: Drošības stikls, Plastmasa
- Displejs pieejams: Jā
- Ķermeņa tauku rādītājs: Jā
- Ķermeņa ūdens indikators: Jā
- Muskuļu masas rādītājs: Jā
- Kaloriju rādījums: Jā
- ĶMI rādītājs: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Soehnle Shape Sense Profi 200
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Soehnle
Populāri produkti

Soehnle Shape Sense Control 200
no 23,22€

Withings Body Scan
no 308,10€

ADE Ines
no 24,00€

Garmin Index S2
no 100,35€

Withings Body Smart
no 80,65€

Withings Body Comp
no 152,85€

Beurer BF 1000
no 357,99€

Beurer BF 990 WIFI
no 105,00€

Tanita RD-545
no 499,99€

Huawei Scale 3 Pro
no 148,30€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Soehnle Ķermeņa analīzes svari Shape Sense Profi 200

50,90€
50,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Sadalījums: | 100 g |
|---|---|
| Celtspēja: | 180 kg |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Izmēri: | P39 cm x A3,50 cm x D33,50 cm |
|---|
| Drošības stikls, Plastmasa |
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Ķermeņa tauku rādītājs: | Jā |
| Ķermeņa ūdens indikators: | Jā |
| Muskuļu masas rādītājs: | Jā |
| Kaloriju rādījums: | Jā |
| ĶMI rādītājs: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Soehnle Shape Sense Profi 200
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















