Ilustrācija var atšķirties
Solis Egg Boiler & More 827
Ražotājs: Solis
Ilustrācija var atšķirties
- Jauda: 400 W
- Maks. olas: 7
- Signāls: Jā
- Pārkaršanas aizsardzība: Jā
- Automātiskā izslēgšanās: Nē
- Uzturēšanas funkcija: Nē
- Ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis ar kontrolgaismu: Jā
- Izmēri: P16,50 cm x A16 cm x D16,50 cm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Solis Egg Boiler & More 827
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Solis
Populāri produkti

Solis Egg Boiler & More 8272
no 69,76€

Emerio EB-123177.1
no 28,30€

Krups Ovomat Super EG2301
no 26,00€

Rommelsbacher ER 600
no 42,70€

Krups Ovomat Trio 234
no 24,05€

WMF Stelio olu vārītājs
no 48,00€

Rommelsbacher ER 300
no 33,00€

Philips 3000 Series HD9137/90
no 26,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Solis Egg Boiler & More 8272 S0173

74,97€
74,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Signāls: | Jā |
|---|---|
| Pārkaršanas aizsardzība: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Nē |
| Ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis ar kontrolgaismu: | Jā |
| Uzturēšanas funkcija: | Nē |
| Izmēri: | P16,50 cm x A16 cm x D16,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 870 g |
| Maks. olas: | 7 |
|---|
| Jauda: | 400 W |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Solis Egg Boiler & More 827
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















