Ilustrācija var atšķirties
Sollux Ring galda lampa
Ražotājs: Sollux
Ilustrācija var atšķirties
- Lampa
- Lampas veids: Galda lampa
- Lampu tehnoloģija: LED
- Spuldze: nav iekļauts
- Lampas jauda: 40 W
- Lampas cokols: GU10
- Regulējama spilgtuma funkcija: Nē
- Strāvas padeve: Tīkls
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sollux Ring galda lampa
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Sollux
Populāri produkti

Sollux Rico sienas lampa
no 55,09€

Sollux Duomo 6 piekaramā lampa
no 96,59€

Sollux Emilio griestu lampa
no 101,09€

Sollux Feniks 2 griestu lampa
no 63,30€

Steinel L 625 LED
no 263,35€

Artemide Tolomeo Lettura
no 439,21€

Steinel XLED home 2
no 110,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Sollux Lighting Galda lampa Ring

58,69€
58,69€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Aizsardzības klase: | IP 20 |
|---|---|
| Aizsardzības klase: | SK II |
| Izmēri: | P19,50 cm x A43 cm |
|---|---|
| Svars: | 1,10 kg |
| Lampas veids: | Galda lampa |
|---|---|
| Lampu tehnoloģija: | LED |
| Spuldze: | nav iekļauts |
| Lampas jauda: | 40 W |
| Lampas cokols: | GU10 |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Nē |
| Strāvas padeve: | Tīkls |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sollux Ring galda lampa
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















