Ilustrācija var atšķirties
Sony-Ericsson MW600
Ražotājs: Sony-Ericsson
Ilustrācija var atšķirties
- Austiņas ar mikrofonu
- Radio uztvērējs integrēts: Jā
- Bluetooth profils: Advanced Audio Distribution (A2DP)
- Bluetooth versija: 2.0
- Darbības rādiuss: 10 m
- Gaidīšanas/Sarunu laiks: 11 h
- Savienojumi: Audio izeja (3,5 mm)
- Izmēri: P62 mm x A15 mm x D17,50 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sony-Ericsson MW600
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Sony-Ericsson
Populāri produkti

Sony-Ericsson HGE-100
no 16,23€

Jabra Speak 510+
no 133,10€

Jabra Talk 25 SE
no 39,99€

HTC M100
no 32,99€

Poly Voyager Legend
no 87,85€

Jabra BT4010
no 31,46€

Nokia HS-4W
no 18,00€

avots: Tera
Cellularline SCORE
no 18,37€

Jabra Pro 900 (14401-08)
no 143,55€

HP H5000
no 51,33€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Cameron Sino 250mAh for Sony MW600,MH100 CS-SMW600SL

41,44€
43,94€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Bluetooth profils: | Advanced Audio Distribution (A2DP) |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 2.0 |
| Darbības rādiuss: | 10 m |
| Gaidīšanas/Sarunu laiks: | 11 h |
| Savienojumi: | Audio izeja (3,5 mm) |
| Radio uztvērējs integrēts: | Jā |
|---|
| Izmēri: | P62 mm x A15 mm x D17,50 mm |
|---|---|
| Svars: | 13 g |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sony-Ericsson MW600
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















