Ilustrācija var atšķirties
Sony 55" Bravia 8 II K-55XR8M2
Ražotājs: Sony
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 139 cm (55")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 120 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 50 W
- WiFi iespējots: Jā
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 74 kWh/1000h
Cenas vēsture
1M 3M
Sony 55" Bravia 8 II K-55XR8M2
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Sony
Populāri produkti

Sony BRAVIA 8 K-55XR80
no 1 499,00€

Philips 55" OLED 4K Ambilight TV 55OLED810/12
no 1 041,24€

LG 77" OLED evo AI G5 4K Smart TV OLED77G57LW
no 3 214,35€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
SONY 55" BRAVIA 8 II QD-OLED Google TV televizors (2025) (K-55XR8M2 4K K55XR8M25BP.CEI)

2 099,00€
2 099,00€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 139 cm (55") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | Dolby Vision, HDR10, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Divkāršais uztvērējs integrēts: | Jā |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Atmos, Dolby Digital, DTS, DTS HD, DTS HD Master, DTS Surround, DTS:X |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Iebūvēts zemfrekvences skaļrunis: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 50 W |
| EPREL: | 2152088 |
|---|---|
| MPN: | K-55XR8M2 |
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 74 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 94 kWh/1000h |
| Automātiskā formāta atpazīšana: | Jā |
|---|---|
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Neobligāts |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, Chromecast, CI Plus, HDMI ieeja, HDMI-eARC, S/PDIF optiskā, USB, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI ieeju skaits: | 4 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| Izmēri: | P122,40 cm x A70,70 cm x D3,40 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P122,40 cm x A78,30 cm x D27,50 cm |
| Svars: | 17,20 kg |
| Svars ar statīvu: | 18,40 kg |
Cenas vēsture
1M 3M
Sony 55" Bravia 8 II K-55XR8M2
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



























