Ilustrācija var atšķirties
LG 65\" OLED evo AI G5 4K Smart TV 2025 OLED65G51LW
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 193,9 cm (65")
- Izšķirtspēja: 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 120 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 60 W
- WiFi iespējots: Jā
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 85 kWh/1000h
Cenas vēsture
1M 3M
LG 65\" OLED evo AI G5 4K Smart TV 2025 OLED65G51LW
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG 48\" OLED AI B5 4K OLED48B59LA
no 795,00€

Philips 55" OLED 4K Ambilight TV 55OLED810/12
no 1 035,00€
22 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
LG OLED65G51LW | 65 | Smart TV | webOS 25 | UHD

1 536,91€
1 536,91€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG OLED65G51LW 65inch 4K 120Hz 4xHDMI ( OLED65G51LW 251090575 OLED65G51LW.AEU ) LED Televizors

1 570,00€
1 570,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG OLED65G51LW | 65 | Smart TV | webOS 25 | UHD

1 571,99€
1 578,99€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
LG OLED65G51LW 65" OLED evo AI G5 4K Televizors OLED65G51LW.AEU

1 573,00€
1 573,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG OLED65G51LW | 65 | Gudrā TV | webOS 25 | UHD

1 605,77€
1 605,77€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG OLED65G51LW 65inch 4K 120Hz 4xHDMI

1 634,88€
1 634,88€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG OLED65G51LW

1 643,42€
1 643,42€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG OLED Televizorius LG OLED65G51LW 8806096409664

1 645,12€
1 645,12€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG OLED65G51LW televizors

1 646,97€
1 646,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG OLED65G51LW | 65 | Smart TV | webOS 25 | UHD 473834

1 658,63€
1 658,63€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG OLED65G51LW, 65" OLED WiFi 2025 / 2291925

1 660,00€
1 660,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|LG|65"|OLED/4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|webOS|Black|OLED65G51LW OLED65G51LW

1 666,78€
1 666,78€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG OLED evo AI OLED65G51LW televizors 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Viedtelevizors Wi-Fi Melns

1 749,19€
1 749,19€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG OLED65G51LW TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black OLED65G51LW.AEU

1 817,19€
1 822,18€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
LG OLED65G51LW Televizors 65" / OLED /4K /Smart/ 3840x2160 / Wireless LA / Bluetooth / webOS | OLED65G51LW | 8806096409664

1 853,80€
1 853,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG OLED65G51LW Televizors 65" / OLED /4K /Smart/ 3840x2160 / Wireless LA / Bluetooth / webOS (OLED65G51LW)

1 891,95€
1 891,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG OLED65G51LW 65inch 4K 120Hz 4xHDMI

1 952,89€
1 955,39€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
LG 65" 4K OLED Smart TV OLED65G51LW
65" 4K OLED Smart TV OLED65G51LW

1 972,80€
1 972,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG OLED evo AI OLED65G51LW TV 165.1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black OLED65G51LW.AEU (8806096409664) ( JOINEDIT89560078 ) LED Televizors

2 040,00€
2 040,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Televizors LG OLED65G51LW, 65 ", 4K OLED

2 288,00€
2 289,90€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
LG OLED65G51LW

2 299,00€
2 299,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG OLED65G51LW Televizors 65" / OLED /4K /Smart/ 3840x2160 / Wireless LA / Bluetooth / webOS

2 414,69€
2 417,19€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 193,9 cm (65") |
| Izšķirtspēja: | 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi |
| HDR: | Jā |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaļruņu izejas jauda: | 60 W |
|---|
| EPREL: | 2 244 906 |
|---|---|
| MPN: | OLED65G51LW |
| Energoefektivitātes klase SDR: | E (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 85 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 222 kWh/1000h |
| WiFi iespējots: | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
LG 65\" OLED evo AI G5 4K Smart TV 2025 OLED65G51LW
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti














































