Ilustrācija var atšķirties
Sony PlayStation 5 Pro digitālā versija EA Sports FC 26 komplekts
Ražotājs: Sony
Ilustrācija var atšķirties
- Spēļu konsole
- Procesors: AMD
- Procesora modeļa numurs: Zen 2
- Kodolu skaits: 8
- Procesora takts: 3,5 GHz
- Procesora takts Turbo: 3,85 GHz
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas lielums: 16 GB
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sony PlayStation 5 Pro digitālā versija EA Sports FC 26 komplekts
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Sony
Populāri produkti

Nintendo Switch 2 + Mario Kart World
no 500,00€

Nintendo Slēdzis 2
no 325,23€

Valve Steam Deck OLED 512GB
no 845,00€

Microsoft Xbox Series S (512GB)
no 366,47€

Nintendo Classic Mini NES
no 431,23€

Nintendo Switch (OLED modelis)
no 343,05€

Microsoft Xbox Series S (1TB)
no 439,87€

Microsoft Xbox Series X (1TB)
no 9,10€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Sony Playstation 5 Pro EA FC26 Bundle spēļu konsole 1000050694

959,99€
959,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony PlayStation 5 Pro + EA Sports FC 26 Bundle 2 TB Wi-Fi Black, White | 1000050694 | 0711719024118

1 022,55€
1 022,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony Playstation 5 Pro Digital inkl EA FC 26 PS5 PRO INKL EA FC 26 (0711719024118) ( JOINEDIT87226007 )

1 060,00€
1 060,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony PlayStation 5 Pro + EA Sports FC 26 Bundle 2 TB Wi-Fi Black, White 1000050694

1 061,80€
1 066,79€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Sony PlayStation 5 Pro 2TB + EA FC26 (1000050694) 1000050694

1 103,37€
1 103,37€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Procesors: | AMD |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Zen 2 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts: | 3,5 GHz |
| Procesora takts Turbo: | 3,85 GHz |
| Piederumi: | HDMI kabelis, Kontrolieris, USB kabelis |
|---|---|
| Komplekts sastāv no: | PS5 Slim, kontrolieris, HDMI kabelis, USB kabelis, 2 plastmasas statīvpēdas, EA Sports FC 26 |
| USK atļauja: | no 12 gadiem |
| Cietā diska ietilpība: | 2 TB |
|---|
| Grafika: | AMD Radeon RDNA 3 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 230 MHz |
| 4K (UHD): | Jā |
| 8K (UHD): | Jā |
| Izmēri: | P358 mm x A96 mm x D216 mm |
|---|---|
| Svars: | 3,2 kg |
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 4x |
|---|---|
| Savienojumi: | HDMI izeja, USB 3.2 Gen 2, USB-A, USB-C, Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit) |
| Bluetooth: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sony PlayStation 5 Pro digitālā versija EA Sports FC 26 komplekts
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















