Ilustrācija var atšķirties
ThermalTake Toughpower Grand 1050W
Ražotājs: Thermaltake
Ilustrācija var atšķirties
- Barošanas bloks
- Formas faktors: ATX
- Jauda: 1 050 W
- Ieejas spriegums: 12 V
- Ieejas spriegums: 3,3 V - 12 V
- Dzesēšana: Aktīvs
- 80 Plus: Jā
- Savienojums 24/20-Pin (Pamatplate): 1x
Ražotājs:
Thermaltake
Populāri produkti

Seasonic Focus GX-750-V4 750W
no 106,78€

be quiet! Pure Power 12M 1200W
no 150,05€

Seasonic Vertex GX-1000 1000W
no 198,52€

Lenovo barošanas bloks 500W (5P51D77094)
no 110,00€

Chieftec PPS-550FC
no 114,80€

be quiet! Dark Power 13 1000W
no 277,29€

be quiet! Straight Power 12 750W
no 131,60€

be quiet! SFX Power 3 450W (BN321)
no 67,90€

be quiet! Pure Power 12 850W
no 100,95€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Zasilacz Thermaltake Toughpower Grand RGB 1050W (PS-TPG-1050F1FAPE-1) PS-TPG-1050F1FAPE-1

230,84€
230,84€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Thermaltake Toughpower Grand RGB 1050W PS-TPG-1050F1FAPE-1 barošanas bloks

230,99€
230,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Modulāra kabeļu pārvaldība: | Jā |
|---|
| Formas faktors: | ATX |
|---|
| Savienojums 24/20-Pin (Pamatplate): | 1x |
|---|---|
| Savienojums 4-Pin (ATX12V): | 1x |
| Savienojums 4-Pin (Perifērija): | 8x |
| Savienojums 8-Pin (EPS12V): | 1x |
| Floppy diska savienojums: | 1x |
| PCI-E savienojums (6+2 Pin): | 8x |
| S-ATA pieslēgums: | 12x |
| Jauda: | 1 050 W |
|---|---|
| Ieejas spriegums: | 12 V |
| Ieejas spriegums: | 3,3 V - 12 V |
| Dzesēšana: | Aktīvs |
| 80 Plus: | Jā |
Populāri produkti






















