Ilustrācija var atšķirties
Thomas Aqua+ Alerģija & Ģimene
Ražotājs: Thomas
Ilustrācija var atšķirties
- Mitrās sausās tīrīšanas putekļsūcējs
- Jauda: 1.600 W
- Savākšanas tilpums: 6 l
- Šķidruma savākšanas tilpums: 1,80 l
- Papildu sprauslas: Parketa uzgalis, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla, Turbosprausla
- Izsmidzināšanas spiediens: 0,28 bar
- Sūkšanas jaudas regulēšana: Manuāls
- Darbības rādiuss: 11 m
Cenas vēsture
1M 3M6M
Thomas Aqua+ Alerģija & Ģimene
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Thomas
Populāri produkti

Thomas Aqua+ Pret Alerģijas
no 265,00€

Tineco Floor One S7 Pro
no 600,00€

Tineco Floor One S9 Artist
no 509,65€

Dyson V15s Detect Submarine
no 609,83€

Kärcher Puzzi 8/1 (1.100-240.0)
no 451,34€

Dreame H14 Pro
no 358,04€

Mova M50 Ultra
no 327,00€

Kärcher Puzzi 8/1 C Adv (1.100-241.0)
no 596,53€

Dyson WashG1
no 344,50€

Dyson Clean+Wash higiēna
no 450,30€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Dulkių siurblys Thomas Allergy ampFamily | 4005435110368 | 4005435110368

284,95€
284,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Putekļsūcējs Thomas AQUA+ Allegry Familly 788585 (odsysajco-piorcy 1700W roaowo-Grey) ( 788585 ) Putekļu sūcējs

340,00€
340,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Thomas AQUA+ ALLERGY & FAMILY (pink/Gray) | 788585 | 4005435110368

348,35€
348,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P31,80 cm x A30,60 cm x D48,60 cm |
|---|---|
| Svars: | 8,25 kg |
| Jauda: | 1.600 W |
|---|---|
| Savākšanas tilpums: | 6 l |
| Šķidruma savākšanas tilpums: | 1,80 l |
| Izsmidzināšanas spiediens: | 0,28 bar |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Manuāls |
| Papildu sprauslas: | Parketa uzgalis, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla, Turbosprausla |
| Darbības rādiuss: | 11 m |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Thomas Aqua+ Alerģija & Ģimene
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















