Ilustrācija var atšķirties
Thomas Aqua+ Pet & Family
Ražotājs: Thomas
Ilustrācija var atšķirties
- Grīdas putekļsūcējs
- Jauda: 1 700,00 W
- Savākšanas tilpums: 1,80 l
- Šķidruma savākšanas tilpums: 1,80 l
- Strāvas padeve: Tīkls
- Papildu sprauslas: Grīdas sprausla
- Maks. vakuums: 280,00 mbar
- Sūkšanas jaudas regulēšana: Bezpakāpju, Elektroniski
Cenas vēsture
1M 3M6M
Thomas Aqua+ Pet & Family
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Thomas
Populāri produkti

Thomas Aqua+ Pret Alerģijas
no 275,00€

Tineco Floor One S7 Pro
no 636,13€

Tineco Floor One S9 Artist
no 509,65€

Dyson V15s Detect Submarine
no 609,83€

Kärcher Puzzi 8/1 (1.100-240.0)
no 451,34€

Dreame H14 Pro
no 358,04€

Mova M50 Ultra
no 327,00€

Kärcher Puzzi 8/1 C Adv (1.100-241.0)
no 596,53€

Dyson WashG1
no 363,08€

Dyson Clean+Wash higiēna
no 451,40€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Thomas Vacuum cleaner 788563 PET and FAMILY AQUA + Washing Grey/ orange 1700 W HEPA filtration system ( 788563 AQUA PETFAMILY TE56 ) Putekļu sūcējs

280,00€
280,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
THOMAS AQUA+ PET & FAMILY , Waschsauger grau/orange 788563

285,54€
290,53€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Mazgājamais putekļsūcējs Thomas Aqua Pet & Family | 788563 | 4005435108976

291,65€
291,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Odkurzacz piorący Thomas Aqua Pet & Family | AQUA PET&FAMILY | 4005435108976

297,50€
297,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Thomas Odkurzacz piorący Thomas Aqua Pet & Family AQUA PET&FAMILY

298,94€
298,94€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Thomas Aqua+ Pet & Family 1700W Putekļu sūcējs 4005435108976

337,90€
337,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P55,00 cm x A28,80 cm x D48,00 cm |
|---|---|
| Svars: | 8,20 kg |
| Jauda: | 1 700,00 W |
|---|---|
| Savākšanas tilpums: | 1,80 l |
| Šķidruma savākšanas tilpums: | 1,80 l |
| Maks. vakuums: | 280,00 mbar |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Bezpakāpju, Elektroniski |
| Strāvas padeve: | Tīkls |
| Filtrēšanas sistēma: | Aqua+ filtru sistēma vai putekļu maisiņš |
| Papildu sprauslas: | Grīdas sprausla |
| Pūšanas funkcija: | Jā |
| Darbības rādiuss: | 11,00 m |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Thomas Aqua+ Pet & Family
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

























