Ilustrācija var atšķirties
Thomson M27FC12401
Ražotājs: Thomson
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 27
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- Reakcijas laiks: 14 ms
- Integrētie skaļruņi: Nē
- Pivotfunkcija: Nē
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 25 kWh/1000h
Cenas vēsture
1M
Thomson M27FC12401
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Thomson
Populāri produkti

Samsung ViewFinity S70D (LS27D700EAUXEN)
no 174,52€

iiyama G-Master GB2471HS-B1 Red Eagle
no 115,90€

Dell UltraSharp U3225QE
no 804,38€

Dell 27 Plus 4K USB-C Monitors S2725QC
no 344,67€

Samsung Odyssey Neo G7 S43CG700NU
no 622,03€

Dell 32 Plus 4K Monitors S3225QS
no 292,19€

ASUS ROG Strix XG27UCG
no 370,55€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
THOMSON M27FC12401 Monitor 68 6 cm (27.0" ) schwarz M27FC12401 (9120072372216) ( JOINEDIT87424025 ) monitors

120,00€
120,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Thomson M27FC12401 Monitor 27.0 schwarz[Energieklasse F] - Flachbildschirm (TFT/LCD) - 68,6 cm

127,73€
132,72€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| EPREL: | 646868 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 25 kWh/1000h |
| Izmēri ar statīvu: | P61,20 cm x A46,10 cm x D22,10 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 3,70 kg |
| M27FC12401 |
| Ekrāna diagonāle: | 68 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 27 |
| Paneļa tehnoloģija: | IPS |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 14 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 250 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | 15 Pin D-SUB ieeja, HDMI ieeja |
|---|
| Integrētie skaļruņi: | Nē |
|---|---|
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Nē |
Cenas vēsture
1M
Thomson M27FC12401
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























