Ilustrācija var atšķirties
Tissot Seastar 1000 (T120.417.11.041.01)
Ražotājs: Tissot
Ilustrācija var atšķirties
- Vīriešu hronogrāfs
- Materiāls Aproce: Nerūsējošais tērauds
- Pulksteņa aizdare: Drošības aizdare
- Displeja tips: Analogs
- Ciparnīca: Jā
- Stikls: Safīra stikls
- Pulksteņa materiāls: Nerūsējošais tērauds
- Kronis: Jā
Ražotājs:
Tissot
Populāri produkti

Tissot Seastar 1000 (T120.417.11.051.00)
no 519,99€

Tissot Seastar 1000 (T120.417.37.051.00)
no 519,99€

Tissot Seastar 1000 (T120.417.17.041.00)
no 492,99€

Tommy Hilfiger Mason (1791788)
no 203,39€

Citizen Promaster Sky (JY8078-01L)
no 539,10€

Armani AR11208
no 147,75€

Hugo Boss Associate (1513811)
no 325,60€

Citizen Promaster Sky (JY8078-52L)
no 681,49€

Casio G-Shock GW-M5610-1BER
no 101,61€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Tissot Seastar T120.417.11.041.01 zils vīriešu hronogrāfs

504,99€
504,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Īpašās funkcijas pulkstenis: | Kalendārs |
|---|---|
| Darbināms ar baterijām: | Jā |
| Pulksteņa mehānisms: | Kvarca darbnīca |
| Ūdensizturīgs līdz: | 30 bar |
| Displeja tips: | Analogs |
|---|---|
| Ciparnīca: | Jā |
| Diametrs: | 46 mm |
|---|---|
| Izmēri: | A12,80 mm |
| Svars: | 180 g |
| Materiāls Aproce: | Nerūsējošais tērauds |
|---|---|
| Stikls: | Safīra stikls |
| Pulksteņa materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
| Pulksteņa aizdare: | Drošības aizdare |
|---|---|
| Kronis: | Jā |
| Lunete: | Jā |
| Saules funkcija: | Nē |
| 12-/24-stundu formāts: | 24 stundas |
| Kalendārs: | Jā |
Populāri produkti




















