Ilustrācija var atšķirties
Tissot Seastar 1000 (T120.417.17.041.00)
Ražotājs: Tissot
Ilustrācija var atšķirties
- Vīriešu hronogrāfs
- Materiāls Aproce: Kaučuks
- Pulksteņa aizdare: Ērkšķu aizdare
- Displeja tips: Analogs
- Ciparnīca: Jā
- Stikls: Safīra stikls
- Pulksteņa materiāls: Nerūsējošais tērauds
- Kronis: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Tissot Seastar 1000 (T120.417.17.041.00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Tissot
Populāri produkti

Tissot Seastar 1000 (T120.417.11.051.00)
no 499,99€

Tommy Hilfiger Mason (1791788)
no 205,19€

Citizen Promaster Sky (JY8078-01L)
no 539,10€

Armani AR11208
no 148,42€

Hugo Boss Associate (1513811)
no 315,60€

Zeppelin 100 Jahre Zeppelin 76802
no 274,99€

Citizen Promaster Sky (JY8078-52L)
no 679,55€

Casio G-Shock GW-M5610-1BER
no 101,53€

Tommy Hilfiger Baker (1710448)
no 95,42€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Tissot Seastar 1000 Chronograph T120.417.17.041.00 T120.417.17.041.00

540,00€
540,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vīriešu Tissot rokaspulkstenis T120.417.17.041.00

600,00€
600,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Īpašās funkcijas pulkstenis: | Apturēšanas funkcija |
|---|---|
| Darbināms ar baterijām: | Jā |
| Pulksteņa mehānisms: | Kvarca darbnīca |
| Ūdensizturīgs līdz: | 30 bar |
| Displeja tips: | Analogs |
|---|---|
| Ciparnīca: | Jā |
| Diametrs: | 46 mm |
|---|---|
| Izmēri: | A13 mm |
| Svars: | 109 g |
| Materiāls Aproce: | Kaučuks |
|---|---|
| Stikls: | Safīra stikls |
| Pulksteņa materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
| Pulksteņa aizdare: | Ērkšķu aizdare |
|---|---|
| Kronis: | Jā |
| 12-/24-stundu formāts: | 12 stundu |
| Kalendārs: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Tissot Seastar 1000 (T120.417.17.041.00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















