Ilustrācija var atšķirties
Tommy Hilfiger Dressed (1782127)
Ražotājs: Tommy Hilfiger
Ilustrācija var atšķirties
- Sieviešu analogais pulkstenis
- Materiāls Aproce: Nerūsējošais tērauds
- Pulksteņa aizdare: Saliekamā aizdare
- Displeja tips: Analogs
- Ciparnīca: Jā
- Stikls: Minerālstikls
- Pulksteņa materiāls: Nerūsējošais tērauds
- Kronis: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Tommy Hilfiger Dressed (1782127)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Tommy Hilfiger
Populāri produkti

Emporio Armani AR1925
no 136,48€

Tissot PRX 35 mm (T137.210.11.041.00)
no 405,00€

Michael Kors Pyper MK4339
no 192,78€

Fossil Carlie Mini (ES4502)
no 107,29€

Boccia 3189-02
no 147,89€

Citizen Super Titanium EW2210-53E
no 322,89€

Emporio Armani AR1926
no 111,25€

Fossil Raquel ES5221
no 163,19€

Ice Watch Ice Generation Mazs
no 41,25€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Tommy Hilfiger Sieviešu pulkstenis Angela 1782127

95,86€
95,86€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 12-/24-stundu formāts: | 12 stundu |
|---|---|
| Kalendārs: | Jā |
| Darbināms ar baterijām: | Jā |
| Pulksteņa mehānisms: | Kvarca darbnīca |
| Ūdensizturīgs līdz: | 3 ATM |
| Displeja tips: | Analogs |
|---|---|
| Ciparnīca: | Jā |
| Diametrs: | 36 mm |
|---|---|
| Izmēri: | A8 mm x P16 mm |
| Svars: | 75 g |
| Materiāls Aproce: | Nerūsējošais tērauds |
|---|---|
| Stikls: | Minerālstikls |
| Pulksteņa materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
| Pulksteņa aizdare: | Saliekamā aizdare |
|---|---|
| Kronis: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Tommy Hilfiger Dressed (1782127)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















