Ilustrācija var atšķirties
Tommy Hilfiger Harper (1782224)
Ražotājs: Tommy Hilfiger
Ilustrācija var atšķirties
- Sieviešu hronogrāfs
- Materiāls Aproce: Nerūsējošais tērauds
- Pulksteņa aizdare: Drošības aizdare
- Displeja tips: Analogs
- Ciparnīca: Jā
- Stikls: Minerālstikls
- Pulksteņa materiāls: Nerūsējošais tērauds
- Kronis: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Tommy Hilfiger Harper (1782224)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Tommy Hilfiger
Populāri produkti

Tommy Hilfiger 1782384
no 103,18€

Michael Kors MK5896
no 125,22€

Michael Kors MK5976
no 266,89€

Michael Kors Ritz MK6474
no 130,91€

Festina Boyfriend (F20402/1)
no 197,59€

Festina Boyfriend F20606/3
no 179,49€

avots: Brandberry.eu
Festina Boyfriend F20610/3
no 170,09€

Michael Kors MK5556
no 112,59€

Michael Kors MK5943
no 172,40€

Michael Kors MK5354
no 135,95€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Pulkstenis TOMMY HILFIGER sievietēm 1782224 (38MM) | 1782224 | 7613272378857

130,95€
130,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 12-/24-stundu formāts: | 12 stundu, 24 stundas |
|---|---|
| Kalendārs: | Jā |
| Īpašās funkcijas pulkstenis: | Apturēšanas funkcija |
| Darbināms ar baterijām: | Jā |
| Pulksteņa mehānisms: | Kvarca darbnīca |
| Ūdensizturīgs līdz: | 3 bar |
| Displeja tips: | Analogs |
|---|---|
| Ciparnīca: | Jā |
| Diametrs: | 38 mm |
|---|---|
| Izmēri: | A9 mm |
| Svars: | 88 g |
| Materiāls Aproce: | Nerūsējošais tērauds |
|---|---|
| Stikls: | Minerālstikls |
| Pulksteņa materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
| Pulksteņa aizdare: | Drošības aizdare |
|---|---|
| Kronis: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Tommy Hilfiger Harper (1782224)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


















