Ilustrācija var atšķirties
Tommy Hilfiger 1781976
Ražotājs: Tommy Hilfiger
Ilustrācija var atšķirties
- Sieviešu hronogrāfs
- Materiāls Aproce: Nerūsējošais tērauds
- Pulksteņa aizdare: Saliekamā aizdare
- Displeja tips: Analogs
- Stikls: Minerālstikls
- Pulksteņa materiāls: Nerūsējošais tērauds
- Kronis: Jā
- Lunete: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Tommy Hilfiger 1781976
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Tommy Hilfiger
Populāri produkti

Tommy Hilfiger 1782384
no 103,18€

Michael Kors MK5896
no 129,12€

Michael Kors MK6174
no 336,29€

Michael Kors MK5976
no 266,59€

Michael Kors Ritz MK6474
no 134,97€

Casio G-Shock GMA-S2100GA-1AER
no 99,90€

avots: Modivo LV
Michael Kors MK2198
no 155,00€

Casio G-Shock GMA-S2100SK-2AER
no 119,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Tommy Hilfiger Sieviešu rokas pulkstenis 1781976 ARI (ZF526C)

117,80€
117,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Kalendārs: | Jā |
|---|---|
| Darbināms ar baterijām: | Jā |
| Pulksteņa mehānisms: | Kvarca darbnīca |
| Ūdensizturīgs līdz: | 3 bar |
| Displeja tips: | Analogs |
|---|
| Diametrs: | 36 mm |
|---|---|
| Izmēri: | A8,50 mm |
| Materiāls Aproce: | Nerūsējošais tērauds |
|---|---|
| Stikls: | Minerālstikls |
| Pulksteņa materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
| Pulksteņa aizdare: | Saliekamā aizdare |
|---|---|
| Kronis: | Jā |
| Lunete: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Tommy Hilfiger 1781976
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



















