Ilustrācija var atšķirties
Tommy Hilfiger Serena
Ražotājs: Tommy Hilfiger
Ilustrācija var atšķirties
- Sieviešu hronogrāfs
- Materiāls Aproce: apzeltīts, Nerūsējošais tērauds
- Pulksteņa aizdare: Saliekamā aizdare
- Ciparnīca: Jā
- Stikls: Minerālstikls
- Pulksteņa materiāls: apzeltīts, Nerūsējošais tērauds
- Kronis: Jā
- Lunete: Jā
Cenas vēsture
1M
Tommy Hilfiger Serena
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Tommy Hilfiger
Populāri produkti

Tommy Hilfiger 1782384
no 103,18€

Michael Kors MK5896
no 128,69€

Michael Kors MK6174
no 335,69€

Michael Kors MK5976
no 266,09€

Michael Kors Ritz MK6474
no 134,53€

Michael Kors Runway (MK7324)
no 217,95€

Michael Kors MK5605
no 120,25€

avots: 220.lv
Fossil Neutra (ES5217)
no 163,59€

Michael Kors Camille (MK7270)
no 179,96€

Michael Kors MK6204
no 286,35€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Tommy Hilfiger Serena black gold quartz watch original - 1781496 (UNIWERSALNY) 1781496*UNIWERSALNY

142,77€
142,77€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 12-/24-stundu formāts: | 24 stundas |
|---|---|
| Kalendārs: | Jā |
| Īpašās funkcijas pulkstenis: | Apturēšanas funkcija |
| Darbināms ar baterijām: | Jā |
| Pulksteņa mehānisms: | Kvarca darbnīca |
| Ūdensizturīgs līdz: | 30 m |
| Ciparnīca: | Jā |
|---|
| Diametrs: | 42 mm |
|---|---|
| Izmēri: | A13 mm |
| Svars: | 116 g |
| Materiāls Aproce: | apzeltīts, Nerūsējošais tērauds |
|---|---|
| Stikls: | Minerālstikls |
| Pulksteņa materiāls: | apzeltīts, Nerūsējošais tērauds |
| Pulksteņa aizdare: | Saliekamā aizdare |
|---|---|
| Kronis: | Jā |
| Lunete: | Jā |
Cenas vēsture
1M
Tommy Hilfiger Serena
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


















