Ilustrācija var atšķirties
Tommy Hilfiger Sophisticated Sport (1791397)
Ražotājs: Tommy Hilfiger
Ilustrācija var atšķirties
- Vīriešu hronogrāfs
- Materiāls Aproce: Nerūsējošais tērauds
- Pulksteņa aizdare: Saliekamā aizdare
- Displeja tips: Analogs
- Ciparnīca: Jā
- Stikls: Minerālstikls
- Pulksteņa materiāls: Nerūsējošais tērauds
- 12-/24-stundu formāts: 12 stundu, 24 stundas
Cenas vēsture
1M 3M
Tommy Hilfiger Sophisticated Sport (1791397)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Tommy Hilfiger
Populāri produkti

Tommy Hilfiger Mason (1791788)
no 139,99€

Citizen Promaster Sky (JY8078-01L)
no 656,40€

Armani AR11208
no 148,42€

Hugo Boss Associate (1513811)
no 325,60€

Zeppelin 100 Jahre Zeppelin 76802
no 274,99€

Citizen Promaster Sky (JY8078-52L)
no 681,49€

Casio G-Shock GW-M5610-1BER
no 101,53€

Citizen AT2141-52L
no 358,89€

Zeppelin 7680-1
no 260,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Sieviešu pulkstenis Tommy Hilfiger Kane 1791397

96,19€
96,19€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Īpašās funkcijas pulkstenis: | Apturēšanas funkcija |
|---|---|
| Darbināms ar baterijām: | Jā |
| Pulksteņa mehānisms: | Kvarca darbnīca |
| Ūdensizturīgs līdz: | 3 bar |
| Displeja tips: | Analogs |
|---|---|
| Ciparnīca: | Jā |
| Diametrs: | 44 mm |
|---|---|
| Izmēri: | A11 mm |
| Svars: | 133 g |
| Materiāls Aproce: | Nerūsējošais tērauds |
|---|---|
| Stikls: | Minerālstikls |
| Pulksteņa materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
| Pulksteņa aizdare: | Saliekamā aizdare |
|---|---|
| 12-/24-stundu formāts: | 12 stundu, 24 stundas |
| Kalendārs: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Tommy Hilfiger Sophisticated Sport (1791397)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Tommy Hilfiger
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Tommy Jeans ApaviTommy Jeans ZābakiToms KurpesTomātu Sulas SpiedeTools Torque WrenchTork tualetes papīrsTostera JaudaTrakais piedzīvojumsTommy Hilfiger ČībasTommy Hilfiger mugursomaTommy Hilfiger ZeķesTommy Hilfiger KurpesTommy Hilfiger SaulesbrillesHilfiger ZābakiHilfiger ApaviDeodorant SportSennheiser SportBarcelona Sport





















