Ilustrācija var atšķirties
Trio Logone LED Pollerleuchte (522360142)
Ražotājs: Trio
Ilustrācija var atšķirties
- Lampa
- Lampas veids: Stabiņa lampa
- Ārējā zona: Jā
- Lampu tehnoloģija: LED
- Spuldze: iekļauts, nav nomaināms
- Lampas jauda: 11 W
- Nominālais spriegums: 230 V
- Lampas kalpošanas laiks: 50.000 h
Cenas vēsture
1M 3M6M
Trio Logone LED Pollerleuchte (522360142)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Trio
Populāri produkti

Trio Trajan piekaramā lampa (375310532)
no 474,95€

Steinel L 625 LED
no 268,62€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Trio-Lighting OUTDOOR Logone LED stabiņš 50 cm anthracite

149,27€
151,77€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Aizsardzības klase: | IP 65 |
|---|---|
| Aizsardzības klase: | SK I |
| Izmēri: | P15 cm x D15 cm x A50 cm |
|---|---|
| Svars: | 2,05 kg |
| Materiāls: | Alumīnijs |
|---|
| Ārējā zona: | Jā |
|---|---|
| Lampas veids: | Stabiņa lampa |
| Lampu tehnoloģija: | LED |
| Spuldze: | iekļauts, nav nomaināms |
| Lampas jauda: | 11 W |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Lampas kalpošanas laiks: | 50.000 h |
| Krāsas temperatūra: | 3.000 K |
| Spilgtums: | 1.100 lm |
| Kustības sensors: | Nē |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Trio Logone LED Pollerleuchte (522360142)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















