Ilustrācija var atšķirties
Trio Napoli piekaramā lampa (110300428)
Ražotājs: Trio
Ilustrācija var atšķirties
- Piekaramā lampa
- Lampas veids: Lustra, Piekaramā/griestu lampa
- Lampu tehnoloģija: LED, Spuldze
- Spuldze: maināms, nav iekļauts
- Lampas jauda: 28 W
- Nominālais spriegums: 230 V
- Lampu skaits: 4
- Lampas cokols: E14
Cenas vēsture
1M 3M6M
Trio Napoli piekaramā lampa (110300428)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Trio
Populāri produkti

Trio Trajan piekaramā lampa (375310532)
no 474,95€

Steinel L 625 LED
no 268,62€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
TRIO Piekaramā lampa 4 x E14 | 110300428 | 4017807369151

137,61€
137,61€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TRIO-Lighting Napoli Iekarināmā griestu lampa 4xE14

187,15€
189,65€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Aizsardzības klase: | IP 20 |
|---|---|
| Aizsardzības klase: | SK I |
| Izmēri: | P52 cm x D52 cm x A150 cm |
|---|
| Materiāls: | Akrils, Metāls |
|---|
| Lampas veids: | Lustra, Piekaramā/griestu lampa |
|---|---|
| Lampu tehnoloģija: | LED, Spuldze |
| Spuldze: | maināms, nav iekļauts |
| Lampas jauda: | 28 W |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Lampu skaits: | 4 |
| Lampas cokols: | E14 |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Trio Napoli piekaramā lampa (110300428)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Trio
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Tripod With PhoneTroksni Slāpējošas AustiņasTrokšņu slāpējošās austiņasTrokšņu Slāpējošās Austiņas BērniemTrokšņus slāpējošas austiņas bērniemTrompetesTronsmart TripTrust BluetoothTualetes Poda MehānismsTV PlātnesMēness LampaKvarca LampaSauna LampaMoskītu LampaGalvas LampaSolārā LampaInsektu LampaMušu LampaLampa Lupa LedT8 Lampa






















