Ilustrācija var atšķirties
Trio Oakland piekaramā lampa (321710142)
Ražotājs: Trio
Ilustrācija var atšķirties
- Lampa
- Lampas veids: Piekaramā/griestu lampa
- Lampu tehnoloģija: LED
- Spuldze: iekļauts, nav nomaināms
- Lampas jauda: 52 W
- Lampas kalpošanas laiks: 30.000 h
- Krāsas temperatūra: 3.000 K
- Spilgtums: 6.200 lm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Trio Oakland piekaramā lampa (321710142)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Trio
Populāri produkti

Trio Trajan piekaramā lampa (375310532)
no 474,95€

Steinel L 625 LED
no 268,62€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
TRIO-Lighting Trio Oakland LED piekarama lampa anthracite brushed steel 321710142 4017807430493

433,36€
435,86€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Aizsardzības klase: | IP 20 |
|---|
| Izmēri: | P71 cm x D71 cm x A150 cm |
|---|
| Materiāls: | Metāls |
|---|
| Lampas veids: | Piekaramā/griestu lampa |
|---|---|
| Lampu tehnoloģija: | LED |
| Spuldze: | iekļauts, nav nomaināms |
| Lampas jauda: | 52 W |
| Lampas kalpošanas laiks: | 30.000 h |
| Krāsas temperatūra: | 3.000 K |
| Spilgtums: | 6.200 lm |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Trio Oakland piekaramā lampa (321710142)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Trio
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Tripod With PhoneTroksni Slāpējošas AustiņasTrokšņu slāpējošās austiņasTrokšņu Slāpējošās Austiņas BērniemTrokšņus slāpējošas austiņas bērniemTrompetesTronsmart TripTrust BluetoothTualetes Poda MehānismsTV PlātnesMēness LampaKvarca LampaSauna LampaMoskītu LampaGalvas LampaSolārā LampaInsektu LampaMušu LampaLampa Lupa LedT8 Lampa





















