Universal Audio Volt 2
Ilustrācija var atšķirties

Universal Audio Volt 2

Ražotājs: Universal Audio
Universal Audio Volt 2
Ilustrācija var atšķirties
no 170,00līdz 241,602 PiedāvājumiRažotājs: Universal Audio
  • Audio interfeiss
  • Ārējs: Jā
  • Savienojumi: 6,3 mm ligzdas savienojums, Austiņas, Midi-In, Midi-Out, USB-C, XLR
  • Audio analogais pārveidotājs: 24 bit
  • Audio digitālais pārveidotājs: 192 kHz
  • Kanālu skaits: 2
  • Phantom power: Jā
  • Izmēri: P228 mm x A94 mm x D175 mm
Rādīt visus produkta datus

Cenas vēsture

1M 3M6M
Universal Audio Volt 2
Preisalarm
guenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Universal Audio

Populāri produkti

2 Piedāvājumi

izkārtojums:
Labākā atbilstība
ar piegādi
Universal Audio VOLT 2 - USB audio interface ( UA VOLT 2 819937003240 )
prodImage
170,00
170,00
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Universal Audio VOLT 2 - USB audio interface UA VOLT 2
5 dienas
prodImage
241,60
241,60
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Izmēri
Izmēri:P228 mm x A94 mm x D175 mm
Svars:1 kg
Savienojums
Ārējs:
Savienojumi:6,3 mm ligzdas savienojums, Austiņas, Midi-In, Midi-Out, USB-C, XLR
Specifikācijas
Audio analogais pārveidotājs:24 bit
Audio digitālais pārveidotājs:192 kHz
Kanālu skaits:2
Phantom power:

Cenas vēsture

1M 3M6M
Universal Audio Volt 2
Preisalarm
guenstiger.de-Preis

Vairāk no Universal Audio

Universal Audio Ruby
no 311,25
Universal Audio Ruby7 Salīdzināt cenas
Universal Audio SP-1
no 295,65
Universal Audio SP-17 Salīdzināt cenas
Universal Audio Del-Verb Ambience Companion
no 289,50
Universal Audio Del-Verb Ambience Companion2 Salīdzināt cenas
Universal Audio UAFX Heavenly Plate Reverb
no 124,80
Universal Audio UAFX Heavenly Plate Reverb1 Salīdzināt cenas
Universal Audio SD-1
no 249,50
Universal Audio SD-12 Salīdzināt cenas
Universal Audio Volt 1
no 135,00
Universal Audio Volt 12 Salīdzināt cenas
Universal Audio Golden Reverberator
no 330,00
Universal Audio Golden Reverberator6 Salīdzināt cenas
Universal Audio UAFX Lion '68 Super Lead Amp
no 304,65
Universal Audio UAFX Lion '68 Super Lead Amp6 Salīdzināt cenas

Līdzīgas cenas produkti

ESI-Audio planet 22c
ESI-Audio planet 22c
no 170,00
Uz cenu salīdzinājumu
3 Piedāvājumi
Audient EVO 8
Audient EVO 8
no 169,00
Uz cenu salīdzinājumu
8 Piedāvājumi
Focusrite Scarlett 2i2 4th Gen
Focusrite Scarlett 2i2 4th Gen
no 173,26
Uz cenu salīdzinājumu
14 Piedāvājumi
TC Helicon GO XLR Mini
TC Helicon GO XLR Mini
no 128,05
Uz cenu salīdzinājumu
28 Piedāvājumi
Rode Streamer X
Rode Streamer X
no 165,80
Uz cenu salīdzinājumu
11 Piedāvājumi
Behringer UMC1820
Behringer UMC1820
no 175,00
Uz cenu salīdzinājumu
6 Piedāvājumi
Solid State Logic SSL 2
Solid State Logic SSL 2
no 163,45
Uz cenu salīdzinājumu
2 Piedāvājumi
Reloop Flux Go
Reloop Flux Go
no 178,10
Uz cenu salīdzinājumu
13 Piedāvājumi
Arturia MiniFuse 4
Arturia MiniFuse 4
no 179,00
Uz cenu salīdzinājumu
4 Piedāvājumi
Mackie Big Knob Studio
Mackie Big Knob Studio
no 180,00
Uz cenu salīdzinājumu
9 Piedāvājumi
mozilla/5.0 applewebkit/537.36 (khtml, like gecko; compatible; claudebot/1.0; [email protected])
x-pixel