Ilustrācija var atšķirties
Voigtländer Nokton 50 mm F1.5 VM II M.C.
Ražotājs: Voigtländer
Ilustrācija var atšķirties
- Objektīvs
- Fokusa attālums: 50 mm
- Tuvuma iestatīšanas robeža: 70 cm
- Palielinājums: 1:1,50
- Attēla stabilizators: Nē
- Filtra vītne: 43 mm
- Svars: 198 g
- Optiskā konstrukcija: 8 elementi, 7 grupas
Cenas vēsture
1M 3M6M
Voigtländer Nokton 50 mm F1.5 VM II M.C.
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Voigtländer
Populāri produkti

Voigtländer APO-Lanthar 35 mm F2
no 1 146,66€

Voigtländer Ultron 35 mm F2.0
no 714,62€

Voigtländer Nokton 58mm F1,4 SL II
no 578,11€

Voigtländer Nokton 50 mm F1.0
no 1 846,94€

7artisans AF 85 mm F1.8
no 323,52€

Viltrox AF 135 mm F1.8 LAB
no 840,23€

Sigma Contemporary 90 mm F2.8 DG DN
no 599,45€

Nikon AF-S Nikkor 50 mm 1:1,8G
no 247,00€

Canon RF 45 mm F1.2 STM
no 599,45€

Nikon Nikkor Z 85 mm f/1,2 S
no 2 749,95€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Obiektyw Voigtlander Nokton II Leica M 50 mm f/1.5 MC Czarny | VG2562 | 4002451003308

952,60€
952,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Voigtlander Nokton II Leica M 50 mm f/1.5 MC Black | VG2562 | 4002451003308

953,55€
953,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Obiektyw Voigtlander Nokton II Leica M 50 mm f/1.5 MC Black | VG2562 | 4002451003308

963,90€
963,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Lūdzu, sazinieties ar izplatītāju, lai uzzinātu par piegādāto maināmo objektīva stiprinājumu.
| Diametrs: | 55,30 mm |
|---|---|
| Izmēri: | G36,90 mm |
| Svars: | 198 g |
| Optiskā konstrukcija: | 8 elementi, 7 grupas |
|---|---|
| Mazākais diafragmas atvērums: | F16 |
| Lielākā diafragma F: | F1,50 |
| Fokusa attālums: | 50 mm |
| Tuvuma iestatīšanas robeža: | 70 cm |
| Palielinājums: | 1:1,50 |
| Diafragmas lāpstiņu skaits: | 12 |
|---|---|
| Attēla stabilizators: | Nē |
| Fokusēšana: | AF, MF |
| Filtra vītne: | 43 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Voigtländer Nokton 50 mm F1.5 VM II M.C.
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















