Ilustrācija var atšķirties
Voigtländer Nokton Classic 35 mm F1.4
Ražotājs: Voigtländer
Ilustrācija var atšķirties
- Objektīvs
- Fokusa attālums: 35 mm
- Tuvuma iestatīšanas robeža: 30 cm
- Palielinājums: 1:6,30
- Attēla stabilizators: Nē
- Filtra vītne: 58 mm
- Svars: 262 g
- Optiskā konstrukcija: 8 elementi, 6 grupas
Cenas vēsture
1M 3M6M
Voigtländer Nokton Classic 35 mm F1.4
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Voigtländer
Populāri produkti

Voigtländer Nokton 50 mm F1.5 VM II M.C.
no 846,30€

7artisans AF 85 mm F1.8
no 323,52€

Viltrox AF 56 mm F1,7
no 170,00€

Viltrox AF 135 mm F1.8 LAB
no 840,23€

Sigma Contemporary 90 mm F2.8 DG DN
no 599,45€

Nikon AF-S Nikkor 50 mm 1:1,8G
no 255,46€

Canon RF 45 mm F1.2 STM
no 530,00€

Nikon Nikkor Z 85 mm f/1,2 S
no 2 749,95€

Sigma Art 85 mm F1.4 DG HSM
no 1 115,95€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Voigtlander Nokton Classic Sony E 35 mm F/1.4 | VG0001 | 4002451196642

798,10€
798,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Obiektyw Voigtlander Nokton Classic Sony E 35 mm F/1.4 | VG0001 | 4002451196642

799,25€
799,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Objektīvs Voigtlander Nokton Classic Sony E 35 mm F/1.4 | VG0001 | 4002451196642

809,15€
809,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Lūdzu, sazinieties ar izplatītāju, lai uzzinātu par piegādāto maināmo objektīva stiprinājumu.
| Diametrs: | 67 mm |
|---|---|
| Izmēri: | G39,60 mm |
| Svars: | 262 g |
| Optiskā konstrukcija: | 8 elementi, 6 grupas |
|---|---|
| Mazākais diafragmas atvērums: | F16 |
| Lielākā diafragma F: | F1,40 |
| Fokusa attālums: | 35 mm |
| Tuvuma iestatīšanas robeža: | 30 cm |
| Palielinājums: | 1:6,30 |
| Attēla stabilizators: | Nē |
|---|---|
| Fokusēšana: | MF |
| Filtra vītne: | 58 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Voigtländer Nokton Classic 35 mm F1.4
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























