Ilustrācija var atšķirties
WMF Lumero Espresso
Ražotājs: WMF
Ilustrācija var atšķirties
- Kafijas automāts
- Sūkņa spiediens: 15 bar
- Tilpums litros: 3 l
- Pastāvīgais ūdens pieslēgums: Nē
- Iebūvēts piena putotājs: Jā
- Integrēta atkaļķošanas programma: Nē
- Integrētā tīrīšanas programma: Nē
- Kafijas automāta tips: Espresso sietiņfiltra kafijas automāts
Ražotājs:
WMF
Populāri produkti

Ninja Luxe Café Premier ES601EU
no 383,90€

Ninja Luxe Café Pro ES701EU
no 486,95€

Delonghi Dedica EC 685
no 120,30€

Delonghi La Specialista Arte EC9155.MB
no 350,80€

Sage The Barista Touch Impress
no 1 144,00€

Cecotec Power Espresso 20 Touch
no 89,15€

Sage the Oracle Jet
no 1 725,41€

Solis Grind & Infuse Perfetta
no 735,00€

Gaggia New Classic Evo
no 395,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
WMF EL-Espresso machine portafilter silver Lumero 4211129227438 (4211129227438) ( JOINEDIT88691944 )

265,00€
265,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Iebūvēts piena putotājs: | Jā |
|---|---|
| Ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis ar kontrolgaismu: | Jā |
| Izmēri: | P14 cm x A31 cm x D30,5 cm |
|---|
| Espresso sietiņfiltra kafijas automāts |
| Sūkņa spiediens: | 15 bar |
|---|---|
| Jauda: | 1 400 W |
| Tilpums litros: | 3 l |
| Pastāvīgais ūdens pieslēgums: | Nē |
| Displejs: | Nē |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Nē |
|---|---|
| Integrētā tīrīšanas programma: | Nē |
Populāri produkti





















