Ilustrācija var atšķirties
WMF Profi Plus Kontaktgrill Perfection
Ražotājs: WMF
Ilustrācija var atšķirties
- Kontaktgrils
- Jauda: 2.180 W
- Grila plākšņu skaits: 2
- Tauku/sulu savākšanas paplāte: Jā
- Pretpiedeguma pārklājums: Nē
- Svars: 7,40 kg
- Automātiska temperatūras pielāgošana: Jā
- Materiāls Grila plāksne: Alumīnija liešana
Cenas vēsture
1M
WMF Profi Plus Kontaktgrill Perfection
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
WMF
Populāri produkti

WMF Lono Kontaktgrill 2in1
no 130,00€

Tefal Optigrill Elite GC7508
no 133,65€

Tefal Optigrill Elite GC750D
no 131,05€

Tefal Optigrill 4in1 GC774D
no 151,65€

Tefal Optigrill+ Vafeles
no 135,95€

Tefal Optigrill Elite XL
no 195,00€

Braun MultiGrill 9 Pro CG 9167
no 267,99€

Tefal OptiGrill 4in1 XL GC784D
no 250,00€

Tefal OptiGrill GC7058
no 103,15€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
WMF Electric grill Profi Plus Perfection 415560011 04.1556.0011 (4211129143165) ( JOINEDIT87579606 )

300,00€
300,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Jauda: | 2.180 W |
|---|
| Grila virsma: | 600 cm² |
|---|---|
| Izmēri: | P39,50 cm x D37,50 cm x A15 cm |
| Svars: | 7,40 kg |
| Automātiska temperatūras pielāgošana: | Jā |
|---|---|
| Grila plākšņu skaits: | 2 |
| Tauku/sulu savākšanas paplāte: | Jā |
| Pretpiedeguma pārklājums: | Nē |
| Materiāls Grila plāksne: | Alumīnija liešana |
| Noņemamas grila plāksnes: | Jā |
| Displejs pieejams: | Jā |
Cenas vēsture
1M
WMF Profi Plus Kontaktgrill Perfection
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti














