Ilustrācija var atšķirties
Wahl Cordless Detailer LI (08171-016)
Ražotājs: Wahl
Ilustrācija var atšķirties
- Matu griezējs
- Raksti: Ķemmes uzgalis
- Ūdensizturīgs: Nē
- Akumulatora darbības laiks: Maks. apm. 100 min
- Komplekts sastāv no: Matu griezējs, 3 uzlikas ķemmītes, tīrīšanas birste, asmeņu aizsargs
- Asmeņi: T-asmeņi
- Griešanas garums: 0,4 mm - 10 mm
- Griešanas platums: 38 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Wahl Cordless Detailer LI (08171-016)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Wahl
Populāri produkti

Wahl Legend (08594-016)
no 84,60€

Beurer HR 2000
no 16,60€

Panasonic ER-DGP86
no 174,45€

Remington Genius HC5810
no 48,69€

Philips Haarschneider QC5115/15
no 18,26€

Panasonic ER1512
no 125,10€

Braun EN 10
no 15,80€

Wella Contura HS61
no 238,75€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Wahl Professional Wahl PRO Professional Hair Machine-Trimmer Cordless Detailer Wide 5 Star Line 08171-016

188,00€
188,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
WAHL PROFESSIONAL 5 STAR SERIES T-WIDE DETAILER LI CORDLESS TRIMMER - Mašīnīte matu griešanai, uzlādējama, kantītei | 08171-016 | 5996415033533

218,81€
218,81€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
WAHL PROFESSIONAL 5 STAR SERIES T-WIDE DETAILER LI CORDLESS TRIMMER - Mašīnīte matu griešanai, uzlādējama, kantītei | 08171-016 | 5996415033533

221,00€
227,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
WAHL PROFESSIONAL 5 STAR SERIES T-WIDE DETAILER LI CORDLESS TRIMMER - Mašīnīte matu griešanai, uzlādējama, kantītei (08171-016)

221,02€
221,02€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
WAHL PROFESSIONAL 5 STAR SERIES T-WIDE DETAILER LI CORDLESS TRIMMER - Mašīnīte matu griešanai, uzlādējama, kantītei 08171-016

280,30€
280,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Strāvas padeve: | Akumulators, Tīkla darbība |
|---|---|
| Akumulatora indikators: | Nē |
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 100 min |
| Uzlādes laiks: | 1 h |
| Asmeņi: | T-asmeņi |
|---|---|
| Griešanas garums: | 0,4 mm - 10 mm |
| Griešanas platums: | 38 mm |
| Raksti: | Ķemmes uzgalis |
| Ūdensizturīgs: | Nē |
| Bez eļļošanas: | Nē |
| Displejs pieejams: | Nē |
| Svars: | 186 g |
|---|
| Matu griezējs, 3 uzlikas ķemmītes, tīrīšanas birste, asmeņu aizsargs |
| Uzlādes stacija: | Jā |
|---|---|
| Ķemme: | Jā |
| Šķēres: | Nē |
| Eļļas pudele: | Jā |
| Tīrīšanas kasetne: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Wahl Cordless Detailer LI (08171-016)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Wahl
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Walkie TalkieWallboxWarhammer 40000Washing Machine WithWatch 6 SamsungWaterproof Pouch PhoneWeber GriliWhirlpool Elektriskās PlītisWiha Screwdriver SetWahl TrimmerisCordless Pressure WasherCordless Car VacuumCordless Angle GrinderLi Ion 26650li ion 18650Li Ion Aa21700 Li Ionli ion battery 18650Ge-Ct 18 Li


























