Ilustrācija var atšķirties
Wahl Hybrid Clipper LCD 9697
Ražotājs: Wahl
Ilustrācija var atšķirties
- Matu griezējs
- Raksti: Ķemmes uzgalis, Precīzais trimmeris
- Ūdensizturīgs: Nē
- Akumulatora darbības laiks: Maks. apm. 60 min
- Griešanas līmeņi: 8
- Griešanas garums: 3 mm - 25 mm
- Griešanas platums: 40 mm
- Displejs pieejams: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Wahl Hybrid Clipper LCD 9697
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Wahl
Populāri produkti

Wahl Cordless Detailer LI (08171-016)
no 117,85€

Beurer HR 2000
no 17,30€

Panasonic ER-DGP86
no 182,55€

Remington Genius HC5810
no 48,00€

Philips Haarschneider QC5115/15
no 18,26€

Panasonic ER1512
no 125,10€

Braun EN 10
no 16,50€

Wella Contura HS61
no 238,75€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Wahl 09697-1016 beard trimmer Black, Satin steel | 09697-1016 | 043917808147 | AGDWAHSTR0032

30,20€
30,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Wahl 09697-1016 beard trimmer Black, Satin steel | 09697-1016 | 043917808147 | AGDWAHSTR0032

31,52€
31,52€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Strāvas padeve: | Akumulators, Tīkla darbība |
|---|---|
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 60 min |
| Uzlādes laiks: | 14 h |
| Griešanas līmeņi: | 8 |
|---|---|
| Griešanas garums: | 3 mm - 25 mm |
| Griešanas platums: | 40 mm |
| Raksti: | Ķemmes uzgalis, Precīzais trimmeris |
| Ūdensizturīgs: | Nē |
| Displejs pieejams: | Jā |
| Izmēri: | P4,7 cm x A17 cm x D3,6 cm |
|---|---|
| Svars: | 196 g |
| Eļļas pudele: | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
Wahl Hybrid Clipper LCD 9697
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























