Ilustrācija var atšķirties
Wenko Alu-Design saliekamās kāpnes 3-pakāpju 601016100
Ražotājs: Wenko
Ilustrācija var atšķirties
- Vadītāja veids: Saliekamās kāpnes
- Vadītāja īpašības: Drošības stienis
- Pakāpienu skaits: 3
- Maks. svara slodze: 150 kg
- Materiāls: Alumīnijs, Plastmasa
- Maks. darba augstums: 255 cm
- Izmēri: P44 cm x D69 cm x A119 cm
- Svars: 7,40 kg
Cenas vēsture
1M 3M6M
Wenko Alu-Design saliekamās kāpnes 3-pakāpju 601016100
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Wenko
Populāri produkti

Hailo ProfiLOT 2 x 9 + 1 x 8 Pakāpieni
no 338,75€

Hailo ProfiLOT 3 x 12 Pakāpieni
no 404,80€

Krause Tribilo 3x12 pakāpieni
no 450,00€

Hailo L60 EasyClix 7 pakāpieni
no 98,25€

Hailo L90 Step-ke 2 x 2 pakāpieni
no 41,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Wenko Aluminiowa drabina, 3-stopniowa - kolor biały, WENKO ART#1460394

161,41€
161,41€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Wenko Aluminiowa drabina 3-stopniowa - kolor bialy WENKO 13937194 (4008838223796) ( JOINEDIT63644934 )

185,00€
185,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maks. darba augstums: | 255 cm |
|---|---|
| Izmēri: | P44 cm x D69 cm x A119 cm |
| Svars: | 7,40 kg |
| Materiāls: | Alumīnijs, Plastmasa |
|---|
| Vadītāja veids: | Saliekamās kāpnes |
|---|---|
| Vadītāja īpašības: | Drošības stienis |
| Pakāpienu skaits: | 3 |
| Maks. svara slodze: | 150 kg |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Wenko Alu-Design saliekamās kāpnes 3-pakāpju 601016100
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Wenko
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Western Digital 6TbWet-Dry VacuumWFHDWhirlpool Elektriskās PlītisWhirlpool Indukcijas Plīts VirsmaWhirlpool Indukcijas VirsmaWhirlpool SaldetavaWifi 6 Mesh Tp LinkWifi tarifsWMF tējkannaSaliekamās KāpnesSaliekamās TrepesSaliekamās nojumesSaliekamās GultasSaliekamās DurvisSaliekamās GarāžasPieslienamās KāpnesBetona KāpnesHailo KāpnesJumta Kāpnes


























