Ilustrācija var atšķirties
Wenko Alu-Design saliekamās kāpnes 4-pakāpju 601013100
Ražotājs: Wenko
Ilustrācija var atšķirties
- Vadītāja veids: Saliekamās kāpnes
- Vadītāja īpašības: Neslīdošs, Salokāma drošība
- Elementu skaits: 1
- Pakāpienu skaits: 4
- Maks. svara slodze: 150 kg
- Materiāls: Alumīnijs
- Izmēri: P44 cm x G153 cm
- Svars: 7,10 kg
Cenas vēsture
1M 3M6M
Wenko Alu-Design saliekamās kāpnes 4-pakāpju 601013100
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Wenko
Populāri produkti

Hailo ProfiLOT 2 x 9 + 1 x 8 Pakāpieni
no 338,75€

Hailo ProfiLOT 3 x 12 Pakāpieni
no 404,80€

Krause Tribilo 3x12 pakāpieni
no 450,00€

Hailo L60 EasyClix 7 pakāpieni
no 98,25€

Hailo L90 Step-ke 2 x 2 pakāpieni
no 41,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
WENKO Alu-Design Klapptrittleiter 4-stufig Haushaltsleiter (601013100)

141,13€
146,12€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Wenko Aluminiowa drabina, 4-stopniowa, WENKO ART#1460396

211,23€
211,23€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P44 cm x G153 cm |
|---|---|
| Svars: | 7,10 kg |
| Materiāls: | Alumīnijs |
|---|
| Vadītāja veids: | Saliekamās kāpnes |
|---|---|
| Vadītāja īpašības: | Neslīdošs, Salokāma drošība |
| Elementu skaits: | 1 |
| Pakāpienu skaits: | 4 |
| Maks. svara slodze: | 150 kg |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Wenko Alu-Design saliekamās kāpnes 4-pakāpju 601013100
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Wenko
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Western Digital 6TbWet-Dry VacuumWFHDWhirlpool Elektriskās PlītisWhirlpool Indukcijas Plīts VirsmaWhirlpool Indukcijas VirsmaWhirlpool SaldetavaWifi 6 Mesh Tp LinkWifi tarifsWMF tējkannaSaliekamās KāpnesSaliekamās TrepesSaliekamās nojumesSaliekamās GultasSaliekamās DurvisSaliekamās GarāžasPieslienamās KāpnesBetona KāpnesHailo KāpnesJumta Kāpnes


























