Ilustrācija var atšķirties
WiiM Ultra
Ražotājs: WiiM
Ilustrācija var atšķirties
- Tīkla multivides atskaņotājs
- Atskaņošanas formāti audio: AAB, MP3, OGG, WAV, WMA
- Interneta radio: Jā
- Integrēts USB multivides atskaņotājs: Jā
- Displejs pieejams: Jā
- Krāsu displejs: Jā
- Skārienekrāns: Jā
- Displeja izmērs: (3,50)
Cenas vēsture
1M 3M6M
WiiM Ultra
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
WiiM
Populāri produkti

WiiM Pro Plus
no 228,25€

Marantz M-CR612
no 599,00€

Magnat MC 400
no 917,40€

Sangean DDR-47 BT
no 239,66€

Samsung SBB-SS08NU1XEN
no 244,90€

Soundmaster ICD4350
no 263,27€

Fiio R9
no 1 448,10€

Dual IR 1A
no 78,63€

Sonos Connect
no 399,00€

Audioblock Kaislība
no 844,56€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
WiiM Ultra High-Res-Wireless Streamer silber LPWIUS (0602581806165) ( JOINEDIT89107494 )

370,00€
370,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
WiiM Ultra High-Res-Wireless Streamer grau LPWIU (0602581806110) ( JOINEDIT89668204 )

370,00€
370,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
WiiM Ultra Silver - Streamer, odtwarzacz sieciowy 806165

450,20€
450,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
WiiM WiiM Ultra Silver - Streamer, odtwarzacz sieciowy 806165

491,99€
491,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atskaņošanas formāti audio: | AAB, MP3, OGG, WAV, WMA |
|---|---|
| Interneta radio: | Jā |
| Savienojumi: | Audio ieeja (3,5 mm), Audio izeja (Cinch), Austiņas (3,5 mm), Fono ieeja, HDMI ieeja, S/PDIF koaksiālais, S/PDIF optiskā, Trigerizvade, USB-A |
|---|---|
| Tālvadības pults: | Jā |
| Strāvas padeve: | Barošanas bloks |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
|---|---|
| Displejs pieejams: | Jā |
| Krāsu displejs: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Displeja izmērs: | (3,50) |
| Pulkstenis: | Jā |
| Audio straumēšana: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Bluetooth: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Bez spraugām: | Jā |
| Izmēri: | P205 mm x A73 mm x D205 mm |
|---|---|
| Svars: | 1,30 kg |
Cenas vēsture
1M 3M6M
WiiM Ultra
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti














