Ilustrācija var atšķirties
Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 (bez ielas apstiprinājuma)
Ražotājs: Xiaomi
Ilustrācija var atšķirties
- E-skūteris
- StVZO: Nē
- Jauda: 600 W
- Darbības rādiuss: 45 km
- Ātrums: 25 km/h
- Noderīgā slodze: 100 kg
- Riepu izmērs: 8,5"
- Apgaismojums: Priekšējais apgaismojums un aizmugures apgaismojums
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 (bez ielas apstiprinājuma)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Xiaomi
Populāri produkti

avots: MULTO

Navee ST3 Pro (ar ielas atļauju)
no 482,43€

Joyor Y8-S (ar ielas atļauju)
no 850,00€

Navee GT3 Pro (ar ielas apstiprinājumu)
no 273,42€

Egret Ey! 3 (ar ielas atļauju)
no 408,98€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Xiaomi Electric Scooter Pro 2, 600 W Black FBC4025GL

528,09€
528,09€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Šis produkts saskaņā ar StVO nav atļauts lietošanai uz publiskajiem ceļiem. Lūdzu, valkājiet aizsargapģērbu.
| Akumulatora kapacitāte: | 474 Wh |
|---|---|
| Uzlādes laiks: | 9 h |
| Izmēri: | P43 cm x A118 cm x G113 cm |
|---|---|
| Svars: | 14,2 kg |
| StVZO: | Nē |
|---|---|
| Jauda: | 600 W |
| Darbības rādiuss: | 45 km |
| Ātrums: | 25 km/h |
| Noderīgā slodze: | 100 kg |
| Riepu izmērs: | 8,5" |
| Apgaismojums: | Priekšējais apgaismojums un aizmugures apgaismojums |
| Saliekams: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 (bez ielas apstiprinājuma)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















