Xiaomi Mi Smart Compact Projector
Ražotājs: Xiaomi
- Projektors
- Projekcijas sistēma: LED projektors
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- Attēla formāts: 16:9
- Spilgtums (ANSI): 500 ANSI lūmeni
- Projekcijas diagonāle: 1,50 m - 3,05 m
- Savienojumi: 3,5 mm ligzdas savienojums, HDMI ieeja, USB 2.0
- Tālvadības pults: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xiaomi Mi Smart Compact Projector
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Xiaomi
Populāri produkti

Xiaomi Smart Projector L1
no 175,45€

XGIMI Aura 2
no 2 843,01€

Hisense C2 Ultra
no 2 000,00€

JMGO N3 Ultimate
no 2 040,30€

ASUS ZenBeam E1R
no 217,53€

LG CineBeam S PU615U
no 1 081,07€

Epson EH-LS800B
no 2 848,33€

XGIMI Horizon 20 Pro
no 1 787,00€

XGIMI Horizon 20 Max
no 2 441,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Xiaomi Mi Smart Compact projektors
Mi Smart Compact projektors

498,00€
498,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, HDMI ieeja, USB 2.0 |
|---|---|
| Tālvadības pults: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Bluetooth: | Jā |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Izmēri: | P115 mm x A150 mm x D150 mm |
|---|---|
| Svars: | 1,30 kg |
| LED projektors |
| Attēla formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Spilgtums (ANSI): | 500 ANSI lūmeni |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Projekcijas diagonāle: | 1,50 m - 3,05 m |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xiaomi Mi Smart Compact Projector
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Xiaomi Mi True Basic 2Xiaomi Mi TV Q1Xiaomi Mi TV Q1 55Xiaomi Mi Tv StickXiaomi Mini TVXiaomi Mop Pro Putekļsūcējs RobotsXiaomi Q1Xiaomi Robot VacuumXPG DDR5 6000Xiaomi Mi BluetoothXiaomi Mi SkaļrunisXiaomi Mi PortableXiaomi Mi monitorsXiaomi Mi 34Xiaomi Mi TrueXiaomi Camera MiMi Smart BandXiaomi Mi Light BarXiaomi Mi Bluetooth Skaļrunis





















