Ilustrācija var atšķirties
Xiaomi Robotu putekļsūcējs E5
Ražotājs: Xiaomi
Ilustrācija var atšķirties
- Putekļu sūcējs robots
- Savākšanas tilpums: 0,4 l
- Slaucīšanas funkcija: Jā
- Papildu sprauslas: Sānu birste
- Bez maisiņa: Jā
- Jauda: 25 W
- Sūkšanas jauda: 2 000 Pa
- Strāvas padeve: Akumulators
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xiaomi Robotu putekļsūcējs E5
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Xiaomi
Populāri produkti

Xiaomi Robotu putekļsūcējs X20+
no 333,98€

Dreame X50 Ultra Complete
no 681,10€

Dreame Aqua10 Ultra rullis komplekts
no 791,90€

Roborock Saros 10R
no 868,80€

Dreame Aqua10 Roller
no 647,12€

Mova Z60 Ultra rullis komplekts
no 759,40€

Roborock Saros 20
no 1 588,73€

Dreame L40S Pro Ultra
no 508,24€

Mova Z50 Ultra
no 486,45€

Roborock Saros 20X
no 1 435,00€
40 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Xiaomi E5 cleaning robot with mop (white)

111,92€
114,42€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Robots putekļu sūcējs Xiaomi E5

112,00€
112,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Putekļsūcējs - robots Xiaomi E5, balta

119,83€
121,73€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
Vairāk piedāvājumu
Xiaomi Robot sprzątający Xiaomi Robot Vacuum E5 czarny ROBOT VACUUM E5 (BLACK) EU

84,66€
84,66€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Vacuum Cleaner Robot E5 White BHR7969EU 6941812760673 (6941812760673) ( JOINEDIT88697698 )

90,00€
90,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Vacuum Cleaner Robot E5 Black EU BHR8298EU 6941812774960 (6941812774960) ( JOINEDIT89070706 )

94,00€
94,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Robot sprztajcy Xiaomi Robot Vacuum E5 czarny ROBOT VACUUM E5 (BLACK) EU

110,27€
110,27€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Robot Vacuum E5 Putekļu Sūcējs BHR7969EU

113,80€
116,30€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Xiaomi Robot Vacuum E5 (Black) EU | Xiaomi BHR8298EU

120,15€
122,65€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Putekļusūcējs Xiaomi Robot Vacuum E5 (Black) EU BHR8298EU

126,14€
128,64€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Izmēri: | A7 cm |
|---|---|
| Diametrs: | 30 cm |
| Svars: | 2,3 kg |
| Bez maisiņa: | Jā |
|---|---|
| Jauda: | 25 W |
| Sūkšanas jauda: | 2 000 Pa |
| Savākšanas tilpums: | 0,4 l |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Nominālais spriegums: | 14,4 V |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Automātiski |
| Slaucīšanas funkcija: | Jā |
| Sensori: | Kritiena sensors, Šķēršļu sensors |
| Papildu sprauslas: | Sānu birste |
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 110 min |
| Akumulatora kapacitāte: | 2,6 Ah |
| Uzlādes stacija: | Jā |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xiaomi Robotu putekļsūcējs E5
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

























