Ilustrācija var atšķirties
Xiaomi Smart Air Fryer 4,5 L
Ražotājs: Xiaomi
Ilustrācija var atšķirties
- Karstā gaisa fritieris
- Jauda: 1 500 W
- Tvertnes ietilpība litros: 4,5 l
- Temperatūras izvēle: Elektroniski
- Siltumizolēts rokturis: Jā
- Karstais gaiss: Jā
- Cepšanas funkcija: Jā
- Grila funkcija: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xiaomi Smart Air Fryer 4,5 L
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Xiaomi
Populāri produkti

Xiaomi Air Fryer 6L
no 67,15€

Cosori Turbo Tower Pro
no 313,57€

Ninja Foodi MAX Dual Zone AF400EU
no 147,74€

Ninja Crispi FN101EU
no 118,95€

Cosori TurboBlaze 6 Litri
no 114,45€

Ninja Double Stack XL SL400EU
no 154,31€

Cosori Turbo Tower Pro Smart
no 252,75€

Ninja Max Pro 6,2 L AF180EU
no 98,47€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Moderns karstā gaisa fritieris Xiaomi Smart Air Fryer 4.5L

75,00€
75,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XIAOMI Smart Air Fryer, 1500 W, 4.5 L, viedā sadzīves ierīce BHR8234EU

79,00€
79,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Grila režģis, Balss vadība
| Karstais gaiss: | Jā |
|---|---|
| Cepšanas funkcija: | Jā |
| Grila funkcija: | Jā |
| Atkausēšanas funkcija: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Taimeris: | Jā |
| Temperatūras izvēle: | Elektroniski |
| Temperatūras izvēle: | 40°C - 200°C |
| Pretpiedeguma pārklājums: | Jā |
| Izmēri: | P29,5 cm x A37 cm x D34 cm |
|---|---|
| Svars: | 4 kg |
| Tvertnes ietilpība litros: | 4,5 l |
|---|
| Jauda: | 1 500 W |
|---|
| Siltumizolēts rokturis: | Jā |
|---|---|
| Siltumizolēts korpuss: | Jā |
| Displejs: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xiaomi Smart Air Fryer 4,5 L
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























